آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83076
تاریخ انتشار : 18 شهریور 1394 12:15
تعداد بازدید : 1074

قاب تلفن همراه با فناوری نانومکش ساخته شد

یک شرکت فعال در عرصه فناوری اطلاعات اقدام به ساخت و عرضه قاب جدید برای تلفن های همراه کرده است که در آن از فناوری نانومکش استفاده شده و تلفن همراه بدون نیاز به چسب روی سطوح مختلف چسبانده می شود.


خبرگزاری مهر- شرکت مگاتینی (Mega Tiny Corporation) اعلام کرد محصول اخیر این شرکت برای فروش روی سایت آمازون قرار گرفته است و این محصول اولین قاب تلفن همراه مجهز به فناوری نانومکش است که می توان آن را به سطوح مختلف صاف چسباند بدون این که نیاز به چسب داشته باشد.
این فناوری می تواند معادلات موجود در بازار را تغییر دهد. طراحی آن به گونه ای است که استحکام بالایی داشته و بسیار سبک است. 
با این فناوری امکان نصب تلفن همراه به آیینه حمام، کابینت آشپزخانه، سطح کاشی، فلز، شیشه و یا حتی روی مونیتور فراهم می شود. این فناوری به کاربر اجازه می دهد که به صورت دائمی به تلفن همراه خود دسترسی داشته و تلفن های مهم کاری خود را از دست ندهد. با این ابزار، هندزفری کاملا مفهوم جدیدی پیدا می کند.
شرکت مگاتینی در سال ۲۰۱۴ با همکاری دو دسته از کارآفرینان راه اندازی شد. این شرکت در حوزه تامین لوازم جانبی تلفن های همراه فعالیت دارد. این شرکت به دنبال نواوری در حوزه محصولات موجود در بازار است به گونه ای که با خلاقیت قابلیت های آنها را ارتقاء دهد.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :