آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83074
تاریخ انتشار : 18 شهریور 1394 12:13
تعداد بازدید : 2171

گوشی Z5 سونی نیامده ارزان شد

هنوز سونی گوشی های هوشمند جدید خود را که در ایفا ۲۰۱۵ معرفی کرده، روانه بازار نکرده است، اما به نظر می رسد ژاپنی ها در قیمت اکسپریا Z5، اکسپریا زد ۵ کامپکت و اکسپریا زد ۵ پریمیوم تجدید نظر کرده و محصولات خود را با قیمت پایین تری روانه بازار خواهند کرد.


فناوران- پیش تر فروشگاه آمازون در بریتانیا قیمت گوشی های هوشمند اکسپریا زد ۵ کامپکت، اکسپریا زد ۵ و اکسپریا زد ۵ پریمیوم را به ترتیب ۵۴۹، ۵۹۹ و ۶۹۹ پوند تعیین کرده بود، با توجه به اینکه گوشی های هوشمند جدید سونی در رده پرچمداران قرار می گیرند، از این رو قیمت تعیین شده برای آن ها نیز منصفانه به نظر می رسد، اما گویا سونی در مورد قیمت محصولات خود تجدیدنظر کرده است.
قیمت جدید محصولات سری اکسپریا زد ۵ به ترتیب ۴۲۹ پوند برای اکسپریا زد ۵ کامپکت، ۵۴۹ پوند برای اکسپریا زد ۵ و ۶۲۹ پوند برای اکسپریا زد ۵ پریمیوم خواهد بود.
البته باید به این موضوع اشاره کرد که قیمت های مورد اشاره مربوط به بازار بریتانیا است و هنوز مشخص نیست که آیا در سایر بازار ها نیز شاهد تغییر قیمت محصولات جدید سونی خواهیم بود یا خیر.
سونی در خلال برگزاری ایفا از محصولات سری اکسپریا زد ۵ رونمایی کرد که در این بین، اکسپریا زد ۵ پریمیوم با بهره گیری از صفحه نمایشی با رزولوشن 4K اولین گوشی هوشمند است که از صفحه نمایشی با چنین رزولوشنی بهره می برد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :