آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83056
تاریخ انتشار : 18 شهریور 1394 11:45
تعداد بازدید : 751

بدون تیتر

تسهیلات پرداختی بانک ها طی 4 ماهه سال 1394 به بخش های اقتصادی مبلغ 939.7 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با 4 ماهه سال گذشته مبلغ 132.1 هزار میلیارد ریال، معادل 16.4 درصد افزایش داشته است.

  رییس کمیسیون تخصصی مشاوران املاک ایران گفت: در مرداد ماه سال جاری در مجموع 165 هزار و 880 قرارداد فروش، اجاره، پیش فروش، هبه، سرقفلی و قرارداد به شرط تملیک توسط مشاوران املاک در کشور تنظیم شده است.
  مرکز آمار ایران اعلام کرد: متوسط کمترین زمان صرف شده افراد در شبانه روز برای فعالیت های داوطلبانه و خیریه خواهانه برابر با 2 دقیقه در روز بوده است.
  وزارت کار اعلام کرده از طریق ابلاغ بخشنامه به استان ها با جدیت به دنبال اجرای طرح همترازی و یکسان سازی حقوق و دستمزد نیروهای شرکتی شاغل در بازار کار کشور است که تعداد آنها ۴.۳میلیون نفر برآورد می شود.
  ادامه رکود در بازار خودرو باعث کاهش ۱۰۰ هزار تا ۱۰ میلیون تومانی قیمت برخی خودروهای داخلی و خارجی شده است. در این میان قیمت اکثر خودروهای داخلی در بازار همچنان زیر قیمت کارخانه است، اما از خریدار خبری نیست.
سخنگوی دولت از پرداخت 8600 میلیارد تومان به طرح های عمرانی خبر داد و گفت: فردا برای تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی جلسه خواهیم داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :