آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 82136
تاریخ انتشار : 14 شهریور 1394 15:36
تعداد بازدید : 950

راه اندازی اینترنت در قطارهای لوکس رجا

برای نخستین بار در ایران به منظور ارایه تسهیلات جدید به مسافران، قطار زندگی به شبکه اینترنت متصل شد.

فناوران- روابط عمومی شرکت حمل و نقل ریلی رجا اعلام کرد: این شرکت به عنوان بزرگترین شرکت مسافری صنعت ریلی ایران همواره پیشگام در ایجاد و ارایه تسهیلات جدید بوده به طوری که برای آسایش هموطنان برنامه های دیگری از جمله راه اندازی سامانه اینترانت همقطار در داخل سایر قطارها را نیز در دست اقدام دارد. قطار زندگی، به عنوان نخستین قطار مجلل و هتل قطار در کشور در ابتدای سال جاری راه اندازی شد که علاوه بر امکانات و خدمات متعدد، از مأموران زن و مرد دارای تحصیلات عالی، آموزش دیده و زبده در ارایه خدمات بهره می گیرد.
پذیرایی خاص در ابتدای حرکت، پذیرایی شام در رستوران دو طبقه، پخت غذا در سالن آشپزخانه قطار، ارایه کتاب برای مطالعه، سامانه های صوتی و تصویری، قابلیت تنظیم دما در داخل کوپه ها، سامانه احضار مهماندار، اینترنت رایگان و برخی موارد دیگر از امکانات و خدماتی است که در این قطار ارایه می شود.
شرکت حمل و نقل ریلی رجا، قطار زندگی را با مشارکت بخش خصوصی به صورت یک روز در میان در مسیر تهران-مشهد و بالعکس راه اندازی کرده و امیدوار است با تکمیل برنامه های آتی، علاوه بر همه روزه کردن این قطار در این محور، برای سایر محورها نیز قطار زندگی را راه اندازی کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :