آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 82122
تاریخ انتشار : 14 شهریور 1394 13:17
تعداد بازدید : 1067

هارد دیسک های Surveillance سیگیت به ایران آمد

شرکت Seagate درایوهای Surveillance را ارایه کرده که این محصولات در بازار ایران نیز عرضه شده است.

فناوران- این دستگاه ها همانطور که از نام‏شان پیداست برای ذخیره‏سازی محتوای ویدیویی به ویژه تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مدار بسته مورد استفاده قرار می‏گیرند.
 هارد درایوهایsurveillance  از لحاظ ظاهری، تفاوتی با سایر هارد درایوها ندارند اما تکنولوژی به کار رفته در ساخت آنها، Surveillance را مختص مصارف خاصی مانند ضبط تصاویر ویدیویی و مصارف دوربین های امنیتی کرده است.
به گفته سازنده، سرعت هارددیسک های سری Surveillance به نحوی است که می تواند همزمان 32 دوربین یا کانال ویدیویی را ضبط کند.  طراحی این هارددیسک ها به صورتی است که که بتوانند 24 ساعته در طول 7 روزهفته به صورت مداوم و بدون وقفه کار کنند. 
ظرفیت درایوهای  Surveillance  از یک تا شش ترابایت بوده که توانایی ذخیره سازی 480 ساعت ویدیوی HD را دارد. توان مصرفی درایو در حداکثر فشار کاری هشت وات و در زمان Standby برابر با 75 صدم وات است. 
رابط انتقال اطلاعات هم از نوع SATA III است و از 64 مگابایت حافظه بافر بهره می‏گیرد. شرکت Seagate به دلیل استفاده از سنسورهای   Rational Vibrationیا همان RV و ترکیب فناوری های نرم افزاری و سخت افزاری باعث شده میزان صدای مزاحم ناشی از چرخش هد دستگاه به حداقل )نزدیک به صفر( برسد و و هارد در شرایط پایدار و با کمترین لرزش و ارتعاش قرار گیرد.
همچنین به لطف فناوری AcuTrac استفاده شده در ساخت این هارد دیسک، هد هارد دیسک بادقت بسیار بالایی حرکت می کند و این فناوری باعث می‏شود در شرایط شوک مکانیکی یا مغناطیسی، سرعت انتقال اطلاعات پایین نیاید. Seagate Surveillance با سه سال گارانتی شرکت سازگار ارقام به بازار عرضه می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :