آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 81931
تاریخ انتشار : 11 شهریور 1394 0:20
تعداد بازدید : 1104

سیستم سازمانی مبتنی بر IP برای مدیریت همزمان ۱۶ دوربین داخلی

شرکت Grandstream Networks از بزرگ ترین تولیدکنندگان سیستم های صوتی/تصویری تلفنی مبتنی بر آدرس های IP و راهکارهای ویدیویی سازمانی نسخه بتای نسل بعدی محصولات خود را با نام Grandstream Beta Club عرضه کرد.

دانیار- به نوشته بیزنس وایر، شرکت Grandstream اعلام کرد از هم اکنون به مدت دو هفته ابزارهای مربوط به شبکه جدید ذخیره سازی ویدیو (NVR) را به صورت آزمایشی ارائه می دهد و سازمان ها می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت مذکور این خدمات را در اختیار بگیرند.
برای آزمایش نسخه بتا، سیستم Beta Club سیستم های ویدیویی سازمانی را مبتنی بر آدرس های IP ساماندهی می کند و مدیران IT می توانند محصولات و نوآوری های ارائه شده مبتنی بر آن را به صورت آزمایشی مورد استفاده قرار دهند و تمامی تصاویر ویدیویی مربوط به دوربین های مستقر شده در سازمان را از طریق IP دریافت کنند.
به گفته این شرکت، آن دسته از سازمان هایی که تجربه استفاده از راهکارهای ویدیویی مبتنی بر آدرس های IP دارند و از محصولات مرتبط شامل دوربین ها، سیستم های کدگذاری، نرم افزارهای مدیریت ویدیو و دستگاه های ضبط تصویر استفاده می کنند به راحتی این سیستم را در اختیار خواهند گرفت.
شرکت Grandstream همچنین اظهار داشت سازمان هایی که به دنبال استقرار سیستم های مبتنی بر آدرس های IP در زمینه های مختلف هستند، می توانند این راهکار ویدیویی را به راحتی مستقر کنند.
محصول جدید Grandstream Beta Club با ظرفیت متوسط مبتنی بر سیستم شبکه ای ذخیره تصاویر ویدیویی (NVR) به کار گرفته می شود.
سیستم NVR امکان ذخیره تصاویر ویدیویی در آن واحد، مدیریت حافظه، جست وجو در ویدیوهای ذخیره شده و کنترل از راه دور را فراهم می کند و قادر است به صورت همزمان با ۱۶ دوربین HD سازگار شود.
سازمان ها می توانند به کمک این سیستم تصاویر ۱۶ دوربین مجزا را به صورت همزمان مشاهده کنند و سیستم NVR می تواند اطلاعات مربوط به این تصاویر را تا حجم ۴ ترابایت ذخیره کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :