آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 81929
تاریخ انتشار : 11 شهریور 1394 0:12
تعداد بازدید : 877

نمایندگان مجلس دغدغه ودیعه های تلفن را دارند

وزیر ارتباطات با بیان اینکه تبدیل ودیعه مشترکان تلفن به دلیل مشکلات مالی تلفن ثابت انجام نشده است گفت: از مسائل مهم برای مجلس شورای اسلامی و دغدغه نمایندگان و کمیسیون صنایع مشکل تعیین تکلیف نشدن سپرده اولیه مشترکان تلفن است.

خانه ملت- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه در حال حاضر وضعیت مالی همراه اول مناسب است و مشکلی برای تعامل با مشتریان برای تبدیل ودیعه ندارد، افزود: اما تلفن ثابت به دلیل مشکلات مالی توانایی ورود تعامل مناسب را ندارد.ابتدا باید مشکل مالی تلفن ثابت برطرف شود سپس وارد موضوع تبدیل ودیعه شویم و تصمیم گیری برای اینکه به تبدیل این ودیعه، قیمت روز محاسبه شود یا خیر در همان زمان صورت می گیرد.
وی با بیان اینکه اکنون نسل چهارم تلفن همراه در 80 شهر کشور وجود دارد، ادامه داد: نسل پنجم تلفن همراه  قراراست در سال 2020 وارد شود و اگر زودتر این نسل به چرخه ورود پیدا کند ما نیز آن را به کشور وارد می کنیم.
وی با تاکید بر اینکه اولویت کاری ما در دو سال گذشته توجه به مناطق روستایی و محروم بوده است،تصریح کرد: در این مناطق سعی بر این بوده که جبران عقب ماندگی های گذشته انجام شود، در تمام بخش ها 2 تا 3 برابر نسبت به قبل توسعه داشته ایم و در زمینه تولید محتوا کار خوب انجام شده است.
وزیر ارتباطات با بیان اینکه داشتن ماهواره ملی یکی از اولویت های مهم است که هنوز به آن دست نیافته ایم، گفت: درحال پیگیری و برنامه ریزی برای دستیابی به این ماهواره ملی هستیم و از ضعف های ما اجرایی نشدن دولت الکترونیک، شبکه ملی اطلاعات و فعال کردن بخش خصوصی است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :