آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 81774

19 تا 21 آبان

جایزه بزرگ اختراعات ایران برگزار می شود

اولین رویداد بین المللی «جایزه بزرگ اختراعات ایران» 19 تا 21 آبان ماه در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار می شود.

فناوران- خانه تکنولوژی ایران در راستای توسعه فناوری و تجاری سازی اختراعات و نوآوری ها، با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ستادهای علمی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دانشگاه تهران و دیگر دانشگاه های معتبر کشور و با حمایت ویکی آیدیا(شبکه مبادلات فناوری)، اقدام به برگزاری اولین رویداد بین المللی «جایزه بزرگ اختراعات ایران» کرده است. این رویداد قرار است با حضور بیش از دوهزار مخترع، متخصص و سرمایه گذار از 30 کشور در پاییز 94 در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار شود. بر اساس این گزارش، دوهزار اختراع در سه مرحله داوری خواهد شد و به افراد برگزیده تسهیلات مختلفی در راستای تجاری سازی اعطا می شود که از جمله این جوایز می توان به جوایز 1000 دلاری، جوایز ویژه ارگان های مختلف، حمایت ستاد های علمی و فناوری ریاست جمهوری، انجام امور ثبت پتنت آمریکا به ارزش 300 میلیون ریال، جایزه ویژه فناوران ماد تا سقف 2میلیارد ریال، جایزه ویژه فائو و جوایز ویژه دانشگاه های معتبر بین المللی اشاره کرد.
مهلت ثبت نام اختراعات تا 30شهریور 1394 و زمان برگزاری 19 تا 21 آبان 1394 اعلام شده است.  برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت این رویداد در آدرس www.iigp.ir
مراجعه کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :