آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 81326
تاریخ انتشار : 2 شهریور 1394 11:3
تعداد بازدید : 824

برگزاری سمینار قانون مالیات های ارزش افزوده و معافیت های آن

سمینار قانون مالیات بر ارزش افزوده و معافیت های آن، با هدف آشنایی بهتر مودیان با مفاهیم و فرایندهای جدید مالیاتی و گسترش فرهنگ مالیاتی در کشور، توسط شرکت «سپیدارسیستم آسیا»، در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می شود.


فناوران- برای پاسخ به نیاز مودیان مالیاتی در خصوص آشنایی با قانون مالیات برارزش افزوده، شرکت سپیدار سیستم آسیا (عضو گروه شرکت های همکاران سیستم)، سمیناری آموزشی و کاربردی، در تاریخ 17 شهریور ماه ۱۳۹۴در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می کند که در این سمینار علیرضا فلاح میرزایی، مدرس دانشگاه، عضو شورایعالی مالیاتی کشور، رییس هیات عالی انتظامی مالیاتی و دادستان انتظامی مالیاتی به آموزش جدیدترین قوانین و معافیت های مالیات بر ارزش افزوده خواهد پرداخت.
علی الیاسی، مدیرعامل شرکت سپیدار سیستم آسیا، عرضه کننده انحصاری نرم افزارهای حسابداری سپیدار همکاران سیستم، در زمینه اهمیت و دلایل برگزاری این رویداد گفت: این سمینار در راستای اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده و در پاسخ به نیاز مودیان مالیاتی در خصوص آشنایی با این قانون برگزار می شود.
همچنین در حاشیه این سمینار، سه کارگاه آموزشی با موضوعات روش های آماده سازی فایلV.A.T  (مالیات بر ارزش افزوده)، روش آماده سازی فایل خرید و فروش فصلی (TTMS) و نحوه نوشتن دفاتر قانونی به وسیله نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، 
برگزار می شود. در پایان این سمینار گواهینامه حضور، با تایید دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به شرکت‎کنندگان اعطا شده و علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در آن می توانند به سایت شرکت سپیدار سیستم آسیا به آدرس:
 sepidarsystem.com/seminar مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :