آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 81313
تاریخ انتشار : 2 شهریور 1394 9:41
تعداد بازدید : 992

رییس نصر کشور صورت مساله را پاک کرده و تهمت زده است

سید علی چاوشی- رییس نصر کشور در پاسخ به کشمکش‎های میان نصر قم و شورای مرکزی در مطلبی کوتاه که در تاریخ 17 مردادماه در روزنامه فناوران اطلاعات چاپ شد، اعلام کرد که سیدعلی چاوشی رییس نصر قم نیست. این موضوع نیز واکنش آقای چاوشی به همراه داشت که در ادامه می‎خوانید:

«رییس نصر کشور در مطلبی که در تاریخ 13 تیرماه 94 در روزنامه فناوران  به چاپ رسیده است اتهاماتی را مطرح کرده‏اند و در ادامه آقای لسان صدق و آذین پاسخ‎های مستندی به مطالب آقای سعادت ارسال کردند که در فناوران چاپ شد. 
در پی پاسخ به مطلب "برداشت افراد از قانون نظام صنفی رایانه ای متفاوت است" که در تاریخ 12 مردادماه سال‏جاری و طی 25 بند که در روزنامه چاپ شد، آقای سعادت بدون ارایه پاسخ به جوابیه اینجانب اقدام به پاک کردن صورت مساله کرده و پست سازمانی بنده را انکار نکرده واتهام خلاف‎گویی زدند که جای تاسف بسیار دارد و در شان ریاست هیچ سازمانی نیست.
از آنجا که بر اساس سایت روزنامه رسمی تحت اشراف قوه قضاییه رییس هیات مدیره نصر قم هستم، ادعای سعادت برخلاف واقع بوده و قطعا تکیه بر جایگاه  ریاست سازمان نصر کشور اجازه ایراد تهمت به دیگران را به وی نمی‎دهد.
سازمان نصر قم در چهارچوب اساسنامه مصوب مجمع عمومی خود با هر سازمان و ارگانی و از جمله نصر کشور تعامل دارد و سواستفاده از نام و عنوان سازمانی را به هیچ عنوان برنمی‎تابد و درمقابل تهمت‎ها سکوت نخواهد کرد.
هیات مدیره دوره چهارم نصر قم از 14 دی‎ماه سال 93 و براساس نامه نصر کشور شروع به کار کرده و مستقر شده است. همچنین به عنوان رییس نصر قم توسط ریاست وقت نصر کشور آقای آیت‎اللهی به هیات عمومی صنف مورخ 20 بهمن ماه سال 93 دعوت شدم و بارها با این سمت مورد خطاب نامه‎های سازمانی ریاست قبلی و فعلی و سرپرست قبلی و فعلی دبیرخانه نصر کشور قرارگرفتم و حتی به جلسه شورای مرکزی دوره چهارم دعوت شده و درمصوبه شورای مرکزی به نام و پست سازمانی اینجانب اشاره شده است.
 بنابراین براساس ماده 9 اساسنامه و تبصره یک آن ماموریت هیات مدیره دوره سوم پایان یافته و سازمان نصر کشور پس از تایید انتخابات و ابلاغ آن اختیار عزل و نصب هیات مدیره‎های استانی را ندارد و نامه 83 نصر کشور خواسته‎ای فراقانونی بوده ودرچهارچوب اساسنامه این سازمان نیست.
در حال حاضر تنها صاحب امضای مجاز اسناد و مدارک اداری در سازمان نصر قم بنده هستم به همین دلیل تقاضا می‎شود درآینده توجه بیشتری به موضوعات مرتبط با نصر قم  مبذول دارید.»


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :