آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 81310
تاریخ انتشار : 2 شهریور 1394 9:35
تعداد بازدید : 973

پایان ثبت نام اینترنتی کتب درسی دانش آموزان

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: مهلت ثبت نام اینترنتی کتب درسی دانش آموزان پایان یافت.

خبرگزاری فارس- لیدا نیک روش مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: ثبت نام اینترنتی کتب درسی دانش آموزان از ششم تیر ماه آغاز شد و تمام دانش آموزان مقطع پیش دانشگاهی کشور و دوره ابتدایی شهر تهران می توانستند با مراجعه به سایت irtextbook.com نسبت به ثبت نام کتاب های درسی دوره تحصیلی شان اقدام کنند.
وی ادامه داد: پایان مدت زمان ثبت نام تا 15 مرداد بود ولی برای آنکه خانواده هایی که نتوانستند در آن مدت ثبت نام کنند، بتوانند ثبت نام کتب تحصیلی فرزندان خود را با فراغ بال انجام دهند، این زمان تا پایان مردادماه تمدید شد.
نیک روش اضافه کرد: ثبت نام اینترنتی کتب درسی دیگر تمدید نمی شود و اگر هنوز خانواده ای برای ثبت نام کتب درسی فرزندش اقدام نکرده است، با مراجعه به مدرسه محل تحصیل فرزندش و اعلام به مدیر مدرسه می تواند ثبت نام کتب درسی را انجام دهد.
مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: در روش ثبت نام اینترنتی، کتب درسی دانش آموزان در ابتدای مهر از طریق مدارس تحویل داده می شود.
کتب درسی دوره ابتدایی و پیش دانشگاهی در سراسر کشور از اول مهر از طریق مدارس و کتب درسی دوره متوسطه اول و دوم از نیمه دوم شهریور از طریق کتابفروشی ها و فروشگاه های لوازم التحریر توزیع می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :