آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 81309
تاریخ انتشار : 2 شهریور 1394 9:33
تعداد بازدید : 1107

رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور:

مجوز الکامپ بیست و یکم به سازمان نصر کشور واگذار شد

مجوز برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) به نام سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور صادر شد.

نصر کشور- ناصرعلی سعادت رییس سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور با اعلام این مطلب ابراز خوشحالی کرد و افزود: جهت برگزاری نمایشگاهی شایسته صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات با سازمان توسعه تجارت وزارت صنعت، معدن و تجارت وارد مذاکره شدیم و پس از برگزاری جلسات متعدد و با همراهی آقای اسفهبدی، رییس شرکت سهامی نمایشگاه ها مجوز برگزاری نمایشگاه الکامپ بیست و یکم به نام سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور صادر شد.
رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، افزود: برگزاری نمایشگاهی به دور از حاشیه و شفاف چه از نظر مالی و چه از نظر اجرایی جزو مطالبات و از جمله حقوق صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات است. 
سعادت با تاکید بر اینکه الکامپ ویترین صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات است و باید مسیر رشد و توسعه این صنعت را هموار کند، افزود: قصد داریم نمایشگاهی باشکوه و با حضور حداکثری اعضای صنف برگزار کنیم نمایشگاهی شایسته و متناسب با فضای پساتحریم در صنعت فاوای کشور که پتانسیل ها و توانمندی های ما را به خوبی نمایش دهد. 
سعادت گفت: به عنوان رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، از بدو ورودم به سازمان سامان دادن به وضعیت برگزاری نمایشگاه الکامپ به عنوان بزرگ ترین ویترین صنعت فاوای کشور را در اولویت های کاریم قرار دادم که با همفکری و برگزاری جلسات متعدد با رییس شرکت سهامی نمایشگاه ها و سازمان توسعه تجارت در فضایی تعاملی راهکاری مناسب برای بزرگترین نمایشگاه صنعت فاوا در نظر گرفتیم که آن نیز همان خواسته قدیمی صنف یعنی حضور سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به عنوان، برگزار کننده نمایشگاه الکامپ است. 
رییس سازمان نظام صنفی کشور با یادآوری این نکته که سازمان برگزاری کننده نمایشگاه بیست و یکم الکامپ است نه مجری آن، گفت: همانطور که همیشه تاکید کردم سازمان قصد ندارد مجری نمایشگاه باشد در واقع سازمان هیچ گاه به دنبال نفع و کسب سود نبوده و نیست بلکه سازمان به عنوان یک برگزار کننده بر روند برگزاری نمایشگاه نظارت می کند. در همین راستا نیز مجری طبق توافق طرفین باید مجوز اجرایی داشته باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :