fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 81261
  تاریخ انتشار : 1 شهریور 1394 13:5
  تعداد بازدید : 632

  کاهش برنامه های پیش فرض گوشی های آندرویید

  گوگل با کوتاه آمدن از مواضع قبلی اش دیگر بسیاری از برنامه های خود را به طور پیش فرض روی گوشی های آندروییدی نصب نخواهد کرد.

   خبرگزاری فارس- از جمله برنامه هایی که دیگر به طور پیش فرض روی گوشی های مجهز به سیستم عامل آندرویید نصب نمی شوند می توان به گوگل پلاس، بازی های گوگل، پلی بوک و نیوزاستند اشاره کرد.
  در سال های اخیر بسیاری از کاربران گوشی های آندروییدی از اینکه بسیاری از برنامه های گوگل از قبل روی این محصولات نصب شده و فضای زیادی از حافظه گوشی را اشغال کرده اظهار نارضایتی کرده بودند. منابع خبری می گویند گوگل در مذاکره با برخی شرکای سخت افزاری با حذف برخی برنامه ها و خدماتش از آندرویید که چندان مورد استقبال کاربران قرار نگرفته موافقت کرده است. بر اساس قراردادهای قبلی گوگل با شرکت های سازنده گوشی آنان حق حذف بدون اجازه نرم افزارهای این شرکت را ندارند. منابع خبری اولین بار وقتی متوجه این موضوع شدند که مشخص شد گوگل پلاس به طور پیش فرض روی دو مدل جدید گوشی گالکسی نوت 5 نصب نشده است. کاربران در صورت تمایل می توانند با مراجعه به فروشگاه گوگل پلی برنامه های یاد شده را به طور دستی بارگذاری و نصب کنند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :