آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 81251
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1394 12:36
تعداد بازدید : 724

راه اندازی مرکز رشد کسب و کار در کرمانشاه

رییس پارک علم وفناوری کرمانشاه از راه اندازی مرکز رشد کسب و کار در این استان خبر داد و گفت: این مرکز رشد با محوریت جذب ایده با فناوری متوسط و گسترش اشتغال ایجاد می شود.

خبرگزاری مهر- معصومه خان احمدی افزود: استان کرمانشاه در حوزه ایجاد اشتغال جزو استان هایی است که مشکل دارد بنابراین در پارک علم و فناوری کرمانشاه در حال برنامه ریزی برای ایجاد مرکز رشد کسب و کار هستیم تا بتوانیم بخشی از مشکلات استان در این حوزه را برطرف کنیم. وی بیان کرد: این مرکز رشد به موضوع اشتغال و ایجاد بازار کار برای جوانان خواهد پرداخت. در واقع این مرکز با محوریت جذب ایده های با سطح فناوری متوسط فعالیت خواهد کرد. رییس پارک علم و فناوری کرمانشاه گفت: طرح راه اندازی مرکز رشد کسب و کار این پارک تدوین شده و پیش بینی می شود تا پایان سال جاری این مرکز رشد افتتاح و راه اندازی شود.
خان احمدی با بیان اینکه استان کرمانشاه از نظر ایجاد و توسعه زیرساخت های فناوری جزو استان های پیشرو است، افزود: این استان دارای ۵ مرکز رشد در شهرستان های مختلف است. وی تاکید کرد: در سال گذشته مجوز راه اندازی ۸ کانون شکوفایی و خلاقیت برای شهرستان های این استان که مرکز رشد در آنها وجود ندارد اخذ شد که در سال گذشته ۳ کانون آغاز به کار کرد و در سال جاری نیز سه کانون دیگر راه اندازی خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :