آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 81241
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1394 12:5
تعداد بازدید : 754

حجاج ا ز چه سیم کارتی استفاده کنند؟

اپراتورهای موبایل از ارایه طرح های تشویقی و رقابتی خود به زوار بیت الله الحرام خبر دادند.


فناوران- همراه اول با اعلام اینکه تعرفه مکالمه و پیامک مشترکان این اپراتور در کشور عربستان کاهش می یابد، گفته است: از روز شنبه 10 مرداد در کشور عربستان، تعرفه مکالمات 41 درصد و تعرفه پیامک 62 درصد کاهش یافت.
در این طرح که در ادامه طرح های تخفیفی رومینگ بین الملل همراه اول ارایه شده است، مکالمات دریافتی، داخلی و با ایران و همچنین پیامک های ارسالی شامل تخفیف شده است. تعرفه مکالمات دریافتی، داخلی و با ایران به ازای هر دقیقه 590 تومان و تعرفه ارسال پیامک 190 تومان و دریافت پیامک در کشور عربستان رایگان خواهد بود.
در همین راستا و همزمان با نزدیک شدن به ایام حج تمتع و اظهارات اخیر سعید اوحدی -رییس سازمان حج و زیارت- از ارایه سیم کارت های رایگان به زائران بلیت الله الحرام، اپراتورهای موبایل از طرح های خود برای زوار خبر داد.
رییس سازمان حج و زیارت در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه حرم مطهر رضوی با بیان اینکه با خرید سیم کارت در عربستان ده ها میلیارد ارز کشور را در سیستم مخابرات عربستان واریز می کردیم، گفت: امسال با هماهنگی که انجام شد شرکت رایتل و ایرانسل سیم کارت هایی به اسم تمام زائران در اختیار آنها قرار می دهند و قیمت هر دقیقه مکالمه یک پنجم عربستان است که با این حرکت صرفه جویی انجام می شود.
ایرانسل نیز از عرضه بسته ویژه تعرفه مکالمه به حجاج ایرانی بیت الله الحرام خبر داد و گفت: امکان استفاده رایگان از خدمات اینترنت همراه و عرضه سیم کارت رایگان به حجاج نیز بخش دیگری از خدمات است. امکان استفاده از خدمات اینترنت همراه نیز برای حجاج مشترک ایرانسل با شبکه های تلفن همراه اتصالات، STC و زین عربستان فراهم شده است، لذا حجاجی که از گوشی های تلفن همراه هوشمند استفاده می کنند، می توانند از بستر اینترنت نسبت به برقراری تماس و ارسال پیامک با استفاده از نرم افزارهای پیام رسان اقدام کنند. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت اپراتور مورد نظر خود مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :