fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 81023
  تاریخ انتشار : 28 مرداد 1394 13:55
  تعداد بازدید : 854

  نسل های ۳ و ۴ ارتباطات ایران را متحول می کند

  عضو هیأت مدیره همراه اول گفت: اگر در پارادایم جدید فناوری، برنامه ریزی نداشته باشیم خسارات جبران ناپذیری به کشور وارد می شود.

  فناوران- رسول سرائیان عضو هیأت مدیره همراه اول با بیان اینکه با ورود فناوری های جدید در زمینه فناوری صف شکنی صورت گرفته است، گفت: نسل ۳ و ۴ تلفن همراه، ارتباطات را متحول کرده است.
  سرائیان گفت: پارادایم جدید، باعث تحول در صنعت، پست، بانکداری، بورس و تحول بنیادین در حوزه سلامت و حمل و نقل شده است.
  وی افزود: زیرساخت های جدید موجب شکل گیری پارادایم جدید در حوزه مخابرات شده است که این پارادایم همه دنیا را متحول می کند. اسمارت فون ها پیشران پارادایم جدید و جوانان هزار سوم، بازیگران اصلی این حوزه هستند.
  سرائیان با بیان اینکه جوانان هزاره جدید، بازیگران اصلی در پارادایم جدید ارتباطات هستند، بیان داشت: در سال ۲۰۲۰ نسلی در دنیا بوجود می آید که ۴۲ درصد بازار کار جهان را از آن خود خواهند کرد.
  وی اعلام کرد: حدود ۹۴ درصد نسل جوان در جهان برای اتصال به اینترنت از اینترنت همراه استفاده می کنند و عمر ارتباطات فیزیکی در دنیا رو به پایان است.
  سرائیان با تاکید بر اینکه زیر بنای تحولات جدید، خلاقیت و نوآوری است اظهار داشت: پیام مهم و اساسی پارادایم جدید این است که سبک زندگی و کاری دچار تغییرات بنیادین شده و در پارادایم جدید اگر برنامه ریزی نکنیم خسارات جبران ناپذیری به کشور وارد می شود.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :