آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 80948
تاریخ انتشار : 27 مرداد 1394 10:58
تعداد بازدید : 998

معرفی شرکت‎های علاقه‎مند به تعامل دوجانبه با صنعت ICT ترکیه

سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور از شرکت‎های فعال و علاقه‎مند به تعامل اقتصادی با بخش خصوصی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور ترکیه دعوت کرد تا مشخصات خود را به دبیرخانه سازمان اعلام کنند.

 فناوران- ناصرعلی سعادت رییس سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور با اعلام این فراخوان، افزود: به دنبال بررسی‎های انجام شده به همراه کارشناسان و نمایندگان انجمن‎های اقتصادی ایران، خاورمیانه و ترکیه، در جهت توسعه همکاری‏ها و تعاملات دو جانبه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح منطقه؛ اکنون درآغاز مرحله عملیاتی‎سازی هستیم و از  شرکت‎های علاقه‏مند دعوت می‏کنیم با اعلام مشخصات خود ما را در پیشبرد اهداف این طرح یاری کنند.
ناصرعلی سعادت افزود: این تعاملات در جهت تحقق اهداف مورد پیگیری کمیته صادرات نرم افزار در شورای صادرات غیرنفتی و جلسات برگزار شده در وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایجاد شده است تا مقدمه‎ای برای شناسایی راه های توسعه اقتصادی و بهره گیری از ظرفیت‎های طرفین به منظور افزایش ارتباط و همکاری با کشورهای منطقه در حوزه ICT باشد. سعادت در خصوص ظرفیت های برگزاری نمایشگاه‎های تجاری ICT مشترک میان ایران و ترکیه افزود: برگزاری نمایشگاه‎های تجاری به منظور معرفی توانمندی‎های شرکت‎های خصوصی و با حضور فعالان هر دو کشور از جمله راه های گسترش همکاری ها خواهد بود. وی در مورد محورهای همکاری گفت: شرکت‎هایی که محصول، خدمت یا راه حل آماده و قابل عرضه دارند، شرکت‏هایی که به دنبال شریک تجاری برای پروژه های خود هستند، شرکت‎هایی که برای توسعه فعالیت خود تمایل به تاسیس شرکت در کشور ترکیه دارند. و همچنین شرکت هایی که برای تکمیل محصول، خدمت یا راه حل خود نیازمند ارتباط با شرکت های ترکیه ای هستند می‎توانند مدارک خود را برای همکاری به سازمان ارایه دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :