آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 80910
تاریخ انتشار : 26 مرداد 1394 14:38
تعداد بازدید : 779

میزان خطای سیری به زیر 5 درصد رسید

بر اساس ادعاهای اپل، با به روز رسانی نسخه جدید سیستم عامل اپل، درصد خطای دستیار صوتی آیفون، سیری، به زیر ۵ درصد رسیده است و از این رو می توان روی پاسخ های آن حساب باز کرد.

فناوران- اپل از نسخه ۹ سیستم عامل موبایل iOS رونمایی کرد. این نسخه دارای قابلیت های فراوان از جمله سیری است که بسیار هوشمندتر شده و می تواند کارهای بیشتری از جمله پیدا کردن تصاویر را بدون لمس گوشی برای کاربران انجام دهد.
اپل در iOS 9 رابط کاربری جدیدی را برای سیری در نظر گرفته تا کار کردن با آن بهتر از قبل شود. سیری می داند شما در چه زمان هایی مایل به انجام چه کارهایی هستید و مثلا می داند وقتی هدفون را به آیفون خود متصل می کنید مثلا مایل هستید تا یک کتاب داستان خاص را بصورت صوتی بشنوید. 
سیری می تواند بر اساس میل و علاقه شما، اپلیکیشن هایی که احتمالا می پسندید را به شما پیشنهاد دهد؛ همچنین افرادی که بیشتر به آن ها ایمیل می زنید یا تماس می گیرید را در هنگام مناسب به شما پیشنهاد دهد.
در نسخه جدید سیری می توان پرسش های جدیدی از وی پرسید مثلا می توان از سیری در خواست کرد تا تصاویر ماه خاصی از سال در منطقه ای مشخص نمایش داده شود. در حقیقت پیدا کردن تصاویر موجود در آیفون به کمک سیری یکی از قابلیت های جالب توجه آن است. به عنوان مثال اگر تصاویری از آخرین مسافرتی که هفته گذشته داشته اید در آیفون خود نگه داشته اید، با استفاده از قابلیت سیری می توانید آن ها را سریع تر باز کنید. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :