آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 80897
تاریخ انتشار : 26 مرداد 1394 14:20
تعداد بازدید : 764

نقشه اپل برای رشد بازار تبلت

شرکت اپل به دنبال آن است که فروش آی پد را در بازار جهانی افزایش دهد و به همین دلیل سرمایه گذاری های گسترده ای انجام داده است تا از این طریق سهم بیشتری از بازار محصولات سازمانی را به دست آورد.


ایتنا- روزنامه وال استریت ژورنال در آخرین شماره خود اعلام کرد که اپل  همکاری های گسترده ای را با بیش از ۴۰ مرکز توسعه دهنده نرم افزارهای سازمانی آغاز کرده است تا از این طریق بتواند حضور پررنگ تری در بازار محصولات سازمانی داشته باشد. هنوز نام این ۴۰ مرکز توسعه ابزارهای سازمانی اعلام نشده است و طرح اپل برای سرمایه گذاری در این حوزه در سیستم داخلی این شرکت با عنوان «برنامه شرکای موبایلی» شناخته می شود.
منابع آگاه اعلام کردند در لیست شرکت هایی که در این زمینه با اپل وارد همکاری شدند نام مراکزی چون شرکت حسابداری Xero، شرکت ثبت دیجیتالی مالی Revel Systems و شرکت نرم افزارهای سازمانی ServiceMax به چشم می خورد. طرح جدید اپل همچنان به صورت کاملا امنیتی و مخفیانه دنبال می شود. اما سخنگوی این شرکت به روزنامه وال استریت ژورنال توضیح داد که شرکت های مذکور برای توسعه ابزارهای کاربردی متناسب با iOS در زمینه های مختلف فعالیت می کنند و در این زمینه هیچ طرح مخفیانه ای وجود ندارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :