آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 79606
تاریخ انتشار : 6 مرداد 1394 20:12
تعداد بازدید : 791

افزایش حافظه 128 گیگابایتی آیفون با کابل شارژر

کابل شارژر جدیدی برای آیفون ارایه شده که باعث افزایش 128 گیگابایتی حافظه این گوشی خواهد شد.

فناوران- از آنجا که هیچ کدام از گوشی های اپل از کارت حافظه جانبی به منظور افزایش فضای دستگاه پشتیبانی نمی کند، براین اساس شرکت های مختلف ابزارهای جانبی بسیاری برای این محصولات تولید می کنند. به تازگی نوعی کابل برای گوشی های اپل ارایه شده که دارای حافظه ای برای ذخیره اطلاعات است. 
آخرین مدل گوشی های آیفون در سه مدل ۱۶، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی تولید شده اند که قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه جانبی برای آن ها وجود ندارد. 
به تازگی شرکتی به نام PhotoFast نوعی کابل جدید با نام MemoriesCable طراحی کرده که دارای حافظه جانبی است و ۱۲۸ گیگابایت به فضای داخلی گوشی آیفون اضافه می کند. همانند شارژرهای معمولی گوشی آیفون، کابل MemoriesCable نیز می تواند به منظور شارژ کردن آیفون مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر این می توان حتی برای اتصال به کامپیوتر یا دیگر دستگاه ها نیز از آن بهره مند شد.
برای استفاده از این کابل به منظور افزایش فضای داخلی دستگاه ابتدا باید اپلیکیشن PhotoFast روی آیفون نصب شود. پس از آن هر زمان که کابل به آیفون متصل شود از حافظه ۱۲۸ گیگابایتی این کابل برخوارد. همانند دیگر حافظه ها، در این حافظه نیز می توان تصاویر، ویدیوها و دیگر محتواها را ذخیره کرد. همچنین برای امنیت بیشتر اطلاعات در حافظه کابل، از تاچ آی دی استفاده می شود که اگر کسی به غیر از صاحب کابل، آن را به گوشی آیفون خود متصل کند، حافظه کابل غیر قابل دسترس خواهد بود. 
این کابل هنوز به طور رسمی معرفی نشده، اما احتمال می رود نسخه ۶۴ گیگابایتی نیز در کنار نسخه ۱۲۸ گیگابایتی روانه بازار شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :