آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 79523
تاریخ انتشار : 5 مرداد 1394 12:17
تعداد بازدید : 812

بدون تیتر

رییس کل سازمان خصوصی سازی دلیل اصلی کندی واگذاری های دولت را لزوم برگزاری مجامع شرکت ها و تعیین قیمت سهام شرکتهای قابل واگذاری بر اساس صورت های مالی جدید اعلام کرد.

  مدیرعامل اتحادیه فرآورده های لبنی کشور با بیان اینکه صنایع لبنی گرفتار رکود است، گفت: در شرایط کنونی افزایش قیمت محصولات لبنی به صلاح دامداران و کارخانه دار نیست.
  سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: با توجه به بحث لغو تحریم های صنعت هواپیمایی ایران از سوی چند شرکت هواپیماسازی مختلف در جهان، پیشنهاداتی به ایران ارائه شده است که تلاش می کنیم پس از بررسی دقیق آنها نسبت به استفاده از آن در ناوگان هوایی کشور اقدام کنیم.
  رییس شورای مشترک بازرگانی ایران و هند ضمن پیش بینی افزایش خریدهای نفتی هند از ایران، گفت: روابط تجاری و اقتصادی ایران و هند در دوران پسا تحریم در بخش های رقابتی گسترش می یابد و در بخش های رانتی متوقف خواهد شد.
  رییس اتاق اصناف ایران در نامه ای به رییس کل امور سازمان مالیاتی کشور اعلام کرد: شرایط اقتصادی برای بنگاه های کوچک و اصناف از سال گذشته تاکنون بهبود نیافته لذا نباید برای دریافت مالیات به اصناف فشار بیشتری وارد کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :