آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 79515
تاریخ انتشار : 5 مرداد 1394 12:7
تعداد بازدید : 1006

خریداران ایرانی گوشی هواوی ۴۸ ساعت مهلت تست دارند

شرکت هواوی امکانی را برای خریداران گوشی های هوشمندش فراهم کرده که بر اساس آن می توانند 48 ساعت گوشی های پرچمدار این شرکت را تست کرده و در صورت پسندیدن گوشی مورد نظر خود را خریداری کند.

فناوران- شاید هواوی یکی از برندهای به نسبت تازه وارد در بازار ایران باشد، اما طی مدت حضورش توانسته جایگاه خوبی در بازار به دست آورد.
هواوی برای نخستین بار اقدام به ارایه طرحی کرده که بر اساس آن کاربران امکان تست گوشی های پرچمدار این برند را در طول ۴۸ ساعت خواهند داشت.
در این طرح، کاربر با مراجعه به یکی از نمایندگی های هواوی، می تواند برای دریافت یکی از گوشی های Mate7 یا P8 درخواست کند. به این شکل که مبلغ اصلی گوشی را به صورت امانی به نمایندگی هواوی پرداخت کرده و یک گوشی تست برای مدت ۴۸ ساعت در اختیار وی قرار می گیرد. 
پس از آن، کاربر می تواند با خیالی آسوده گوشی را طی این مدت زمان همراه داشته باشد و تجربه کار کردن با آن را از نزدیک و شرایط مختلف کسب کند.
پس از آن وی دوباره به فروشگاه بازمی گردد، اگر یکی از این پرچم داران هواوی را پسندیده بود، فروشنده در عوض پول پرداختی، به او یک گوشی نو و پلمپ خواهد داد، اما اگر به هر دلیلی خریدار از داشتن گوشی منصرف شده بود، تمام پول خود را دریافت می کند؛ بدون آنکه ریالی هزینه اضافه بابت این ۴۸ ساعت کار کردن با گوشی پرداخت کرده باشد.
این طرح در حال حاضر، در ۶ فروشگاه در ۶ شهر تهران، مشهد، همدان، رشت، اصفهان و ارومیه برگزار می شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :