آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 79512
تاریخ انتشار : 5 مرداد 1394 12:4
تعداد بازدید : 1157

پرفروش‌ترین گوشی‌ها در ماه گذشته

آیفون 6 همچنان رکوردار بازار موبایل دنیا است

فصل تعطیلات است و تقریبا در این فصل بازار موبایل دنیا نسبت به فصل گذشته از رونق بیشتری برخوردار است. در این گزارش به پرفروش ترین گوشی های ماه اول تابستان می پردازیم.

فناوران- معمولا بهار بازار موبایل با رکود همراه است و بازاریان این فصل را کسادترین فصل سال می دانند. اما با شروع فصل تابستان بازار دوباره رونق می گیرد.بر اساس گزارش تایم، آیفون 6 بعد از 10 که از زمان معرفی آن به بازار می گذرد همچنان عنوان پرفروش ترین گوشی دنیا را در اختیار دارد.
آیفون 6 از زمان معرفی، اوایل پاییز سال گذشته تاکنون توانسته رکورد بزرگی برای اپل بزند و سهم اپل در بازار موبایل دنیا را افزایش دهد. 
اپل در فصل اول سال 2015 بیشترین میزان فروش گوشی های هوشمندش را در بازارهای آمریکا و چین تجربه کرد و هم اکنون آیفون 6 رکوردار فروش گوشی در آمریکا و آیفون 6 پلاس عنوان پرفروش ترین گوشی چین را به خود اختصاص داده است.
اگرچه آمارها نشان داده که فصل اول و چهارم هر سال اپل عنوان پرفروش ترین برند را به خود اختصاص می دهد اما در طول فصل دوم و سوم سال هم این شرکت آمریکایی توانست رکورد فروش گوشی های موبایل را بزند.سامسونگ در طول دو فصل اخیر جایگاه دوم را در میزان فروش گوشی به خود اختصاص داده است.
بر اساس آماری که درباره فروش گوشی های هوشمند در طول ماه گذشته منتشر شد، آیفون 6 عنوان پرفروش ترین گوشی را به خود اختصاص داد و آیفون 6 پلاس در جایگاه بعدی قرار گرفت.
در این میان گلکسی S6 سومین گوشی پرفروش دنیا شد و گلکسی S6 Edge جایگاه چهارم را به خود اختصاص داد.
با وجود گذشت حدود دو سال از زمان عرضه، همچنان آیفون 5S در میان پرفروش ترین گوشی های دنیاست.
جالب است که در بین 10 گوشی پرفروش دنیا، نام یکی از گوشی های شیائومی قرار دارد. Mi Note جایگاه ششم پرفروش ترین گوشی های دنیا را در طول ماه گذشته به خود اختصاص داد.هفتمین و هشتمین گوشی پرفروش دنیا هم مربوط به گوشی های سال گذشته سامسونگ است. گلکسی S5 و Note 4 در میان پرفروش ترین گوشی های دنیا قرار دارند و Redmi 2 شیائومی و G4 ال جی به ترتیب جایگاه نهم و دهم پرفروش ترین گوشی های دنیا را دارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :