آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 79509
تاریخ انتشار : 5 مرداد 1394 11:59
تعداد بازدید : 829

رییس اتاق اصناف ایران:

شرایط اقتصادی بنگاه های کوچک بهبود نیافته است

رییس اتاق اصناف ایران در نامه‏ای به رییس کل امور سازمان مالیاتی کشور اعلام کرد: شرایط اقتصادی برای بنگاه‏های کوچک و اصناف از سال گذشته تاکنون بهبود نیافته لذا نباید برای دریافت مالیات به اصناف فشار بیشتری وارد کرد.

فناوران- علی فاضلی در این نامه تصریح کرد: رشد اقتصادی 3 درصدی سال گذشته به طور عمده مربوط به واحدهای صنعتی بزرگ بوده و از 24 گروه عمده کارگاه های بزرگ صنعتی، شاخص 14 گروه نسبت به سال قبل رشد مثبتی داشته اند.
وی افزود: رشد اقتصادی تنها از دو طریق افزایش بهره وری و ظرفیت تولید و همچنین سرمایه‎گذاری امکانپذیر است که هیچکدام از دو عامل مذکور در اقتصاد سال 93 مقدور نبود. فاضلی خطاب به رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور تصریح کرد: اگر به اعتقاد شما مالیات دریافتی از اصناف ناچیز است، چگونه انرژی و توان خود را برای مبلغی ناچیز سرمایه گذاری می کنید. رییس اتاق اصناف ایران ادامه داد: قشر عظیم اصناف با سابقه درخشان تاریخی خود همواره در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی این مرز و بوم نقش آفرینی کرده اند و بسیاری از جریانات محوری کشور با سرمایه و انرژی و پشتکار و حمایت آنها رقم خورده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :