آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 79415
تاریخ انتشار : 4 مرداد 1394 12:57
تعداد بازدید : 831

امروز در همایش ملی کیفیت:

تغییرات فضای رقابتی محصولات وخدمات در شرایط پساتحریم بررسی می شود

همایش ملی کیفیت با رویکرد نوین استانداردسازی با تاکید بر حمایت از حقوق مصرف کننده توسط انجمن مدیریت کیفیت ایران و با همکاری سازمان ملی استاندارد ایران امروز با حضور پیروزبخت رییس سازمان ملی استانداردایران، فولادگر رییس فراکسیون استاندارد و کیفیت مجلس، پدرام سلطانی نایب رییس اتاق ایران و مسوولان و صاحبنظران در پنل تخصصی برگزار می‏شود.


فناوران- بررسی جایگاه و نقش مدیریت کیفیت بر رضایتمندی مشتری و مصرف کننده، بررسی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و نحوه اجرای آن و بررسی پیش نویس قانون سازمان ملی استاندارد ایران با رویکرد نوین استانداردسازی از مهم‎ترین محورهایی است که در سالن همایش‎های بین‎المللی سازمان صدا و سیما 
برگزار می‎شود.
نرخ کیفیت با شاخص رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان کالا و خدمات، تغییرات فضای رقابتی در شرایط پساتحریم با تاکید بر استانداردسازی محصولات و خدمات، جایگاه کیفیت در برنامه ششم توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور، چالش‎های محصولات ایرانی برای حضور در بازارهای جهانی، مشتری و فرهنگ خرید محصولات دارای نشان استاندارد و کیفیت، تحلیل مدل ارزیابی ملی کیفیت ایران و اثربخشی آن بر بنگاه‎های اقتصادی و تبیین شاخص‎های مدیریت کیفیت در خصوص بنگاه‎های خدمات محور از دیگر محورهای مورد بررسی در این همایش است.
 در این همایش دستگاه‏های اجرایی و نهادهای حاکمیتی تاثیرگذار بر کیفیت و مدافع حقوق مصرف‎کنندگان و سازمان‎ها، شرکت‏ها و مجموعه‎های توانمند کشور نظیر شرکت‎های تولیدی فعال در حوزه‏های مختلف به خصوص فنی و مهندسی و صنایع الکترونیک حضور دارند.
امروزه کیفیت مهم‎ترین جز زندگی است. کیفیت در صنعت و خدمات امری ضروری برای ادامه حیات و بقای سازمان بوده و نقش مهمی در ایمنی و سلامت مشتری ایفا می کند.
کیفیت وارد زندگی شخصی نیز شده و در سنجش سلامت جامعه و مردم استفاده از شاخص کیفیت زندگی امری رایج شده است. 
در همایش ملی کیفیت تلاش خواهد شد ضمن پرداختن به مسایل فوق، اثرات کیفیت در زندگی، مشتری مداری 
نهادهای مختلف، کیفیت در صنعت، کیفیت در خدمات و دیگر عوامل موثر در بهبود کیفیت و مشتری مداری مورد بررسی دقیق قرار گیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :