آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 79413
تاریخ انتشار : 4 مرداد 1394 12:53
تعداد بازدید : 698

ثبت رکورد اورکلاکینگ با مادربورد و کارت گرافیک جدید ایسوس

شرکت ایسوس اعلام کرد که مادربورد گیمینگ Rampage V Extreme به همراه کارت گرافیک Strix GTX 980 Ti این شرکت در رقابت اورکلاکینگ توانسته اند 16 رکورد جهانی را به نام خود ثبت کنند و در جایگاه نخست قرار بگیرند.

فناوران- دو اورکلاکر سرشناس آلمانی با استفاده از مادربوردRampage V Extreme  و کارت گارفیک Strix GTX 980 Ti، موفق شدند جایگاه نخست 7 ماده رقابتی را در نرم افزارهای آزمونگر پردازنده چون WPrime 32M و Cinebench R15 کسب نمایند. همچنین کارت گرافیک 980Ti به همراه این مادربرد در آزمون های گرافیکی 3D Mark توانست تا یک رکورد و نه مقام اول را نیز به خود اختصاص دهند.
ثبت رکورد های اورکلاکینگ جدید و کسب مقام نخست در آزمون های مختلف توسط محصولات ایسوس نه تنها گویای کیفیت و عملکرد خوب آنها است، بلکه نشان می دهد اورکلاکرها و گیمرهای حرفه ای نیز با اطمینان کامل به تجهیزات این شرکت، در سخت ترین مسابقات و رقابت های جهانی شرکت کرده و موفق به کسب بالاترین عناوین و رتبه ها می شوند. 
مادربوردهای مبتنی بر چیپ ست جدید X99 و تمامی کارت های گرافیک ایسوس به صورتی طراحی می شوند که با عملیات اورکلاکینگ و اجرای بازی های جدید، بیشترین سازگاری را داشته باشند. شایان ذکر است که سایت HWBOT به عنوان مرجع تخصصی در صنعت اورکلاکینگ جهان بشمار می رود که بهترین اورکلاکرها با استفاده از سخت افزارهای برندهای مختلف به رقابت و ثبت رکورد می پردازند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :