آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 78752
تاریخ انتشار : 23 تیر 1394 22:33
تعداد بازدید : 1203

بدون تیتر

مدیرکل برنامه ریزی و بهبود سیستم های گمرک ایران گفت: فرایند زمان واردات کالا در گمرک با اقدامات انجام شده در آینده به یک روز می رسد که پیش از این ۲۶ روز به ۳ روز کاهش یافته بود.


 رئیس ستاد حمل ونقل و سوخت با بیان صدور ۶۵ هزار گواهی اسقاط خودروهای فرسوده در ۳ ماهه نخست ۹۴ گفت: این روند قابل قبول نیست و باید سریع تر دنبال شود، چرا که اگر انباشت تولید خودرو اتفاق بیفتد نمی توانیم خروج خودروهای فرسوده را جوابگو باشیم.
 خبرگزاری فرانسه طی گزارشی نوشت، در صورت حصول توافقی بر سر برنامه هسته ای ایران که لغو تحریم ها و ممنوعیت های مبادلات نفتی را به دنبال خواهد داشت، ایران می تواند مبادلات تجاری با همسایگان عرب حاشیه خلیج فارس را تقویت کند اما تولید بیشتر نفت ایران می تواند سبب بروز تنش هایی میان اعضای اوپک شود.
 رییس مرکز ملی تایید صلاحیت ایران اعلام کرد: سازمان جهانی از کشورمان برای صدور گواهی به رسمیت شناختن گواهینامه های ایران در دنیا بازدید نکرده است.
 دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی معتقد است با توجه به شرایط مالی که ایرلاین های ایرانی دارند قطعا ورود به عرصه هواپیماهای اجاره ای اجتناب ناپذیر خواهد بود.
در متن طرح جامع مسکن تاکید شده که سیاست های کلی نظام از جمله اصول اقتصاد مقاومتی در تهیه این طرح مورد توجه قرار گرفته است. اما رویکرد کلی حاکم بر طرح جامع، چیزی غیر از این را نشان می دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :