fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 75338
  تاریخ انتشار : 6 خرداد 1394 10:41
  تعداد بازدید : 986

  هشدار به دختران جوان در شبکه های موبایلی

  مربی ای که ادعا می کند برای چاقی یا لاغری و یا حتی تناسب اندام حتما باید عکس برهنه یا نیمه برهنه ورزشکار را ببیند قطعا مربی نیست و به دنبال اهداف دیگری چنین درخواستی را مطرح می کند.

  جهان - امیرملازاده کارشناس پرورش اندام و مربی بدنسازی به تشکیل برخی گروه ها در شبکه های اجتماعی موبایلی نظیر لاین، واتس اپ، تلگرام و ... اشاره کرد و افزود: طی ماه های اخیر تعداد زیادی از این گروه ها توسط برخی مربیان پرورش اندام در شبکه های اجتماعی موبایلی راه اندازی شده که جوانان علاقمند به بدنسازی نیز به عضویت آن در آمده اند.
  وی در مورد برخی اتفاقات در این گروه ها هشدار داد و گفت: متاسفانه مشاهده شده است که برخی از مدیران این گروه ها (مربیان بدنسازی و پرورش اندام) به بهانه ارائه برنامه غذایی و ورزشی، از دختران عضو گروه در خواست عکس میکنند که این اتفاق می تواند در آینده مشکلات زیادی را برای آنها بوجود آورد.
  این مربی بدنسازی با بیان اینکه، یک مربی حرفه ای تنها با شنیدن قد و وزن فرد، براحتی می تواند بهترین برنامه را به ورزشکار مورد نظر ارائه دهد، هشدار داد: زنان و بانوانی که علاقمند هستند در این رشته ورزشی فعالیت کنند، باید بیشتر از آقایان مراقب باشند چراکه زمینه سوء استفاده از آنها مهیاست و ارسال این تصاویر در آینده می تواند برای آنها دردسرساز شود.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :