آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 75259
تاریخ انتشار : 5 خرداد 1394 12:7
تعداد بازدید : 886

آیفون 5c مانع ورود گلوله به بدن یک مرد شد!

آیفون 5c خیلی گوشی پرفروشی نبود محبوبیت زیادی هم بین کاربران به دست نیاورد و نتوانست در زمان عرضه اهداف این کمپانی را برآورده سازد. اگرچه این گوشی به بدنه پلاستیکی مجهز شده اما به تازگی توانسته در برابر گلوله جان یک مرد را نجات دهد.


فناوران- بر اساس گزارش شبکه بریتانیایی iTV، جوان ۲۵ ساله ای که مورد حمله فرد ۱۹ ساله ای قرار گرفته، توانست با کمک آیفون 5c از مرگ نجات یابد. این گوشی پس از حمله کاملا تخریب شده است. اگرچه صاحب آیفون 5c در برابر گلوله نجات یافته اما صدماتی به بدن وی وارد شده که سریعا او را به اورژانس انتقال داده اند.
فرد حمله کننده که رایان دگان نام ظاهرا از کنار آپارتمانی در حال عبور بوده که به شکل تصادفی و غیر عمدی، قربانی سطل آبی روی وی ریخته، رایان بی درنگ گلوله ای به سمت وی شلیک می کند. دگان پس از این حمله، به دلیل حمل سلاح گرم و اقدام به قتل، بازداشت شد؛ وی در ماه جولای مورد محاکمه قرار خواهد گرفت.
در حال حاضر فرد قربانی در بیمارستان بستری است، اما وضعیت وی در حال بهبود است. یک کاراگاه محلی به شبکه  iTV گفت که خوشبختانه موبایل قربانی از پیش رفتن بیشتر گلوله شلیک شده جلوگیری کرده است؛ مطمئنا در صورت نبود گوشی آیفون قربانی کشته می شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :