آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 75257
تاریخ انتشار : 5 خرداد 1394 12:2
تعداد بازدید : 898

با همکاری اتاق تهران و انجمن علمی بازرگانی:

دومین همایش دیپلماسی تجاری امروز برگزار می شود

10 سال از پذیرفته شدن ایران به عنوان عضو ناظر در سازمان جهانی تجارت (WTO) می گذرد و کشور ما در این 10 سال در حال طی کردن فرآیند دشوار و سخت پیوستن به این سازمان بین المللی است.


اتاق تهران- انجمن علمی بازرگانی که طی سال های گذشته تلاش زیادی برای تهیه و تدارک برنامه های آموزشی از آموزش مذاکره و تربیتی مذاکره کننده تجاری گرفته تا افزایش آگهی فعالان حوزه تجارت به قوانین بین المللی این حوزه را انجام داده است، هم اکنون در پی برگزاری دومین همایش دیپلماسی تجاری است که این کار را با حمایت و همکاری اتاق تهران به مرحله اجرا می رساند.
دومین همایش دیپلماسی تجاری با محوریت پیوستن ایران به سازمان جهانی تجارت در روز امروز در اتاق تهران برگزار خواهد شد و مسعود خوانساری رییس اتاق تهران نیز در این همایش سخنرانی می کند.علاوه بر این دو پنل علمی و آموزشی جهت بررسی ابعاد مختلف موانع و مشکلات پیوستن ایران به سازمان جهانی تجارت و راه حل های پیشنهادی آن مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. 
اتاق تهران و انجمن علمی بازرگانی ایران پیش از این نیز در اسفند ماه 93 اولین همایش دیپلماسی تجاری را با تکیه بر نقش بخش‎خصوصی و آسیب شناسی فضای موجود برگزار کرده بودند که مورد استقبال نیز واقع شده بود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :