fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 75254
  تاریخ انتشار : 5 خرداد 1394 11:56
  تعداد بازدید : 882

  با همکاری آسیاتک و دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی انجام شد

  برگزاری تور تعالی جایزه ملی کیفیت ICT

  تور تعالی جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات ((ICTINQA شرکت انتقال داده‎های آسیاتک با هدف ارتباط و پیوند میان سازمان‎ها، شرکت‎ها و مراکز علمی جهت اشتراک‎گذاری اقدامات و فعالیت صورت گرفته در فرآیند جایزه به همت شرکت آسیاتک، دبیرخانه جایزه ملی کیفیت فناوری اطلاعات و ارتباطات و دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برگزار شد.

  فناوران- از آنجا که تبادل دانش و تجربيات موفق سازمان‎ها، لازمه حركت در مسير تعالي سازماني است در اين تور سازمان‎ها با معرفي تفصيلي تجربیات خود، ضمن به اشتراك گذاردن آموخته هاي علمي و تجربیات خود در زمينه مورد بحث، از پيشنهادات سازنده ساير صاحب نظران و علاقه‎مندان آن حوزه برخوردار خواهند شد. از سوي ديگر فضايي جهت تبادل تجربيات براي شركت‏كنندگان از طريق تسهيل ارتباطات با سازمان‎هاي برتر كشور كه پيشرفت قابل توجهي را در مسير تعالي داشته اند بوجود مي‎آيد.
  در اين راستا شرکت انتقال داده‎های آسیاتک با هماهنگي دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، تور تعالي یک روزه‎ای را برای دانشجویان کارشناسی ارشد MBA با محور به کارگیری مدل بومی کیفیت توسط شرکت برگزار کرد. در این مراسم محمدعلی یوسفی زاده مدیرعامل شرکت آسیاتک مطالبی درباره استراتژی و استقرار سامانه مدیریت عملکرد آسیاتک در راستای بهبود کیفیت دسترسی به اینترنت و سایر خدمات شبکه‎ای  ارایه کردند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :