آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 75254
تاریخ انتشار : 5 خرداد 1394 11:56
تعداد بازدید : 907

با همکاری آسیاتک و دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی انجام شد

برگزاری تور تعالی جایزه ملی کیفیت ICT

تور تعالی جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات ((ICTINQA شرکت انتقال داده‎های آسیاتک با هدف ارتباط و پیوند میان سازمان‎ها، شرکت‎ها و مراکز علمی جهت اشتراک‎گذاری اقدامات و فعالیت صورت گرفته در فرآیند جایزه به همت شرکت آسیاتک، دبیرخانه جایزه ملی کیفیت فناوری اطلاعات و ارتباطات و دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برگزار شد.


فناوران- از آنجا که تبادل دانش و تجربيات موفق سازمان‎ها، لازمه حركت در مسير تعالي سازماني است در اين تور سازمان‎ها با معرفي تفصيلي تجربیات خود، ضمن به اشتراك گذاردن آموخته هاي علمي و تجربیات خود در زمينه مورد بحث، از پيشنهادات سازنده ساير صاحب نظران و علاقه‎مندان آن حوزه برخوردار خواهند شد. از سوي ديگر فضايي جهت تبادل تجربيات براي شركت‏كنندگان از طريق تسهيل ارتباطات با سازمان‎هاي برتر كشور كه پيشرفت قابل توجهي را در مسير تعالي داشته اند بوجود مي‎آيد.
در اين راستا شرکت انتقال داده‎های آسیاتک با هماهنگي دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، تور تعالي یک روزه‎ای را برای دانشجویان کارشناسی ارشد MBA با محور به کارگیری مدل بومی کیفیت توسط شرکت برگزار کرد. در این مراسم محمدعلی یوسفی زاده مدیرعامل شرکت آسیاتک مطالبی درباره استراتژی و استقرار سامانه مدیریت عملکرد آسیاتک در راستای بهبود کیفیت دسترسی به اینترنت و سایر خدمات شبکه‎ای  ارایه کردند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :