آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 75238
تاریخ انتشار : 5 خرداد 1394 11:23
تعداد بازدید : 927

سایت دولتی همسرگزینی هفته دیگر راه می افتد

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش از راه اندازی سایت همسان گزینی در هفته آینده مصادف با “هفته جوان” در 11 خرداد ماه خبر داد و گفت: این سایت با همکاری موسسه تبیان اجرا شده و همسریابی جوانان را تسهیل می کند.

ایسنا- محمود گلزاری افزود: وزارت ورزش و جوانان با همکاری موسسه تبیان سایت “همسان گزینی” را طراحی و اجرا کرده است که در حال حاضر مراحل نهایی اصلاح را می گذراند.
وی در توضیح روش کار این سایت گفت: این سایت زمینه علمی داشته و در آن آزمون های روانشناختی انجام می شود. از این سایت11خرداد ماه مصادف با هفته جوان در محل موسسه تبیان رونمایی خواهد شد و در مراسم رونمایی تمام اطلاعات طرح را اعلام خواهیم کرد.
معاون وزیر ورزش و جوانان با یادآوری اینکه در یک سال گذشته کارعلمی سایت انجام شده است، تصریح کرد: پس از رونمایی، سایت به بهره برداری خواهد رسید.
محمود گلزاری افزود: طرح همسان گزینی طرحی ملی است که در سراسر کشور اجرا خواهد شد و نحوه کار سایت ترکیبی از طرح مجازی و حضوری است و سعی بر این است که در آینده بسته های آموزشی سه سال اولیه ازدواج نیز از طریق این سایت ارایه شود.
وی با بیان اینکه در دوماهه اخیر4 هزار ثبت نام در این سایت داشته ایم گفت: نزدیک به نیمی از آن افراد معتمدین بوده اند و نیمی را جوانان تشکیل دادند. اما تمایل ما به حضور معتمدین است زیر آنها احساس مسوولیت به ازدواج جوانان دارند و هر فرد که وارد سامانه می شود تعهد می کند که ازدواج جوان را تا مرحله نهایی پیگیری کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :