آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 75213
تاریخ انتشار : 4 خرداد 1394 12:25
تعداد بازدید : 789

بدون تیتر

سال گذشته تراز تجاری کشور 2.5 میلیارد دلار منفی بوده اما نسبت به سال ماقبلش 65 درصد بهبود داشته است و در بین اقلام عمده صادراتی به استثنای اوره، پرویان و پسته که کاهش قیمت داشتند، سایر اقلام شاهد افزایش قیمت پایه بوده اند.

  وزیر نفت با بیان این که چشمم آب نمی خورد سقف تولید اوپک کاهش یابد، گفت: در حاشیه اجلاس اوپک با همه گفت وگو خواهیم کرد و با هیچ کس قهر نیستیم.
  مدیر کل دفتر مبارزه با قاچاق طلا، ارز و پولشویی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از شناسنامه دار کردن مصنوعات طلا در راستای پیشگیری از قاچاق طلا و شفافیت گردش آن در حوزه فلزات گران بها و سنگ های قیمتی خبر داد.
  گمرک طی بخشنامه ای مهلت اعتبار پروانه های خروج موقت وسایط نقلیه غیر موتوری (تریلر و نیمه تریلر) فاقد شماره نیروی انتظامی را تا 6 ماه از پایان خرداد ماه سال جاری تمدید کرد.
  مدیرکل دفتر صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی وزارت صنعت، معدن و تجارت از هدفگذاری صادرات ۸۰۰ میلیون دلاری در صنایع لبنی طی سال جاری خبر داد.
  دفتر مرکزی حراست سازمان امور مالیاتی کشور از مودیان مالیاتی خواست که در مقابل شگردهای جدید کلاهبرداران و سودجویان هوشیار باشند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :