آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 75212
تاریخ انتشار : 4 خرداد 1394 12:24
تعداد بازدید : 848

طلب 750 میلیاردی میزان از پدیده

عضو کمیسیون برنامه ریزی و بودجه مجلس شورای اسلامی از طلب 750 میلیارد تومانی موسسه مالی و اعتباری میزان از شرکت پدیده شاندیز خبر داد و گفت: در صورت انحلال این موسسه سود سپرده ها به مشتریان این موسسه پرداخت نمی شود و تنها اصل سپرده از سوی بانکی که عاملیت این موسسه را قبول کند، پرداخت می شود.

فناوران - موسی الرضا ثروتی، گفت:  سه شنبه هفته جاری جلسه ای با حضور مدیرعامل شرکت پدیده و مدیرعامل موسسه میزان در راستای حل مشکلات میزان خواهیم داشت. موسسه میزان مبلغ ۷۵۰ میلیارد تومان از پدیده شاندیز طلب دارد که در صورت وصول این طلب بخش زیادی از مشکلات این موسسه رفع خواهد شد.
ثروتی با بیان اینکه رسانه ای شدن ارائه تسهیلات از سوی موسسه میزان به شرکت پدیده شاندیز موجب بروز مشکلاتی برای این موسسه مالی و اعتباریی شد، اضافه کرد: اگر دادستانی اجازه فروش سهام به پدیده شاندیز را بدهد این شرکت نیز با پرداخت بدهی 
خود می تواند بخش قابل توجهی از مشکلات میزان را برطرف کند.
وی اضافه کرد: عدم فعالیت شرکت پدیده شاندیز موجب نارضایتی هایی از سوی مردم شده و تماس های مکرری برای پیگیری موضع از سوی وی داشته اند که به همین منظور هفته آینده جلسه ای با حضور نمایندگان سه استان خراسان شمالی، رضوی و جنوبی و مدیرعامل موسسه میزان و مدیرعامل پدیده شاندیز در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس برگزار می شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :