آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 75152
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1394 12:49
تعداد بازدید : 724

به روزرسانی ایمیل مایکروسافت با قابلیت های Office365

شرکت مایکروسافت ظاهر شبیه به مجموعه آنلاین Office365 را برای سرویس رایگان پست الکترونیکی Outlook.com ارایه کرد.

همکاران سیستم- این سرویس که پیش تر با نام Hotmail شناخته می شد قابلیت های جدیدی را در اختیار کاربران قرار می دهد که کاربران Office365 هم اکنون آنها را به کار می برند و همچنین برخی تغییرات در رابط کاربری این سرویس اینترنتی لحاظ شده است. از جمله تغییرات سرویس ایمیل مایکروسافت می توان به فولدر Clutter اشاره کرد که به عنوان صندوق پست الکترونیکی ثانوی مورد استفاده قرار می گیرد و تمام نامه های بی اهمیت و نامربوط به آن انتقال داده می شوند تا کاربر راحتی بیشتری داشته باشد. 
قابلیت جست وجوگر و پالایش ایمیل ها نیز این امکان را فراهم می کند تا بتوانید پست اطلاعات افراد، پست های الکترونیکی، اطلاعات و از این قبیل را که در گذشته مورد استفاده قرار داده اید در فایل های ضمیمه یا فولدر نامه های ارسال شده بررسی کنید. 
این قابلیت ها همچنین امکان برجسته نمایی ایمیل های مورد نظر را فراهم می کنند تا آنها را آسان تر پیدا کنید. مایکروسافت همچنین ۱۳ قالب جدید را برای تغییر حالت فضای پست الکترونیکی ارایه کرده است و کاربران می توانند پیش نمایش لینک های موجود در ایمیل دریافتی، تصاویر آنلاین، پنجره های ناخواسته مربوط به پست های الکترونیکی و ... را مشاهده کنند و همچنین قرارهای ملاقات خود را مبتنی بر اطلاعات مندرج در ایمیل روی تقویم الکترونیکی تنظیم کنند. در به روزرسانی پست الکترونیکی مایکروسافت قابلیت Bing Maps هم در اختیار کاربران قرار می گیرد و همچنین امکان انتقال اطلاعات بین سرویس های Skype و پست الکترونیکی فراهم شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :