آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 75124
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1394 11:50
تعداد بازدید : 711

افزایش تعرفه تلفن ثابت از دستور کارخارج شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: علی رغم تاکید ما بر ارایه برنامه توسعه ای از سوی مخابرات، اما این شرکت برنامه ای ارایه نداده و از این رو وزارت ارتباطات تغییر تعرفه را بررسی نمی کند.

خبرگزاری فارس- محمود واعظی در پاسخ به این سوال که با تغییر مدیرعامل قبلی شرکت مخابرات که قرار بود طبق نظر وزارت ارتباطات سیاسیت های توسعه ای در این شرکت را پیگیری کند، آیا برنامه های توسعه ای در این شرکت کند خواهد شد، گفت: قطعا مخابرات برنامه توسعه دارد و امکان ندارد که شرکتی برنامه توسعه نداشته باشد. اگر مدیران مخابرات خواستار تغییر تعرفه های مخابراتی هستند باید برنامه توسعه آینده مخابرات را به وزارت ارتباطات ارایه دهند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه علیرغم تاکید ما بر ارایه برنامه توسعه ای از سوی مخابرات، اما این شرکت هنوز برنامه ای ارایه نداده است، گفت: براین اساس وزارت ارتباطات نیز هنوز بررسی تغییر تعرفه را در دستور کار قرار نداده است و هر زمان که برنامه توسعه ارایه شد تغییر تعرفه بررسی می شود.
وی تاکید کرد: تغییر مدیرعامل یک موضوع عادی است که همیشه وجود دارد، اما با تغییر مدیرعامل سیاست ها نباید تغییر کند. مهم شخص نیست بلکه مهم برنامه است و برنامه توسعه ای مخابرات باید اجرا شود.
در هفته آخر اردیبهشت ماه، هیات مدیره شرکت مخابرات ایران بدون جلب نظر دو عضو هیات مدیره (نمایندگان وزارت ارتباطات و نماینده سهام دولت) اقدام به تغییر مدیرعامل شرکت مخابرات کردند.
پس از این اقدام، وزیر ارتباطات با انتقاد از مدیریت این شرکت، گفت: مخابرات به روش دولتی اداره می شود و به روش خصوصی هزینه می کند، مخابرات مشکلات مالی بسیار دارد و اختلافات مدیریتی داخل شرکت باعث عدم توسعه آن شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :