آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74536
تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1394 11:39
تعداد بازدید : 926

بدون تیتر

مدیر کل دفتر بیماری های دامی سازمان دامپزشکی گفت: یکی از عوامل انتقال تب مالت به انسان مصرف محصولات لبنی سنتی و فله ای است که وزارت بهداشت مجوز عرضه آن را در مغازه های سطح شهر صادر کرده و از سوی دیگر مصرف شیر پاستوریزه پرچرب را منع کرده است.

  بررسی روند تسهیلات اعطایی شبکه بانکی به بخش مسکن نشانگر آن است که پرداخت تسهیلات به این حوزه روند کاهشی را در پیش گرفته است.
  دبیر کانون سراسری انبوه سازان کشور با بیان اینکه تا پایان خردادماه سال جاری گزارش وضعیت بازار مسکن و ساخت وساز کشور منتشر گفت: رونق طی ماه های آینده به بازار مسکن و ساخت و ساز کشور باز می گردد.
  مدیریت ارتباط با مشتریان و خدمات الکترونیک شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اعلام کرد: 2481 میلیارد ریال سود انواع اوراق در فروردین ماه 94 به سرمایه گذاران پرداخت شده است.
  سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: پنجاه و یکمین مرحله یارانه نقدی مربوط به اردیبهشت ماه سال 94 ساعت 24 پنجشنبه 24 اردیبهشت ماه، به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  رییس اتاق بازرگانی وان ترکیه گفت: رسیدن به حجم مبادله اقتصادی 30 میلیارد دلاری بین ایران و ترکیه تا پایان سال جاری میلادی امکانپذیر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :