آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74518
تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1394 11:15
تعداد بازدید : 977

استقبال گسترده از غرفه های همراه اول در نمایشگاه کتاب

همراه اول که به عنوان تنها اپراتور حاضر به بازدیدکنندگان نمایشگاه بین المللی کتاب خدمات ارایه می کند، مورد استقبال گسترده بازدید کنندگان قرار گرفته است.

فناوران- روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار اعلام کرد، اپراتور اول تلفن همراه کشور، با برپایی 4 غرفه در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، به بازدیدکنندگان خدمات ویژه ارایه می دهد و با استقبال بازدیدکنندگان به ویژه دانشجویان، روزهای شلوغی را در نمایشگاه سپری می کند.
همراه اول که امسال با شعار «نوترینو شو» در نمایشگاه کتاب حضور دارد، با ارایه خدماتی نظیر فروش سیم کارت دانشجو، تعویض سیم کارت های معمولی با سیم کارت (Usim(4G، ارایه خدمات 3G و 4G (نوترینو)، ارایه خدمات وای فای همراه اول، فروش اقساطی سیم کارت های دایمی، فروش باندلینگ محصولات نوترینو، ارایه خدمات ارزش افزوده و پاسخگویی و راهنمایی مشترکین حاضر در نمایشگاه، آخرین دستاوردها و سرویس های نوین خود را در معرض دید بازدید کنندگان قرار داده است.
علاوه بر این بازدیدکنندگان می توانند از سرویس «وای فای آفلودینگ» که در نمایشگاه راه اندازی شده است استفاده کنند.
تنها اپراتور حاضر در نمایشگاه امسال، با نصب 6 آنتن اضطراری، علاوه بر توسعه ظرفیت شبکه، سعی در پوشش هرچه بهتر فضای نمایشگاه داشته است، بازدیدکنندگان از طریق این آنتن ها می توانند از خدمات نسل های 3 و 4 تلفن همراه استفاده کنند.
همراه اولی ها برای استفاده از خدمات این شرکت، می توانند به غرفه های همراه اول در نمایشگاه کتاب، واقع در جنب متروی شهید بهشتی، جنب متروی مصلی و 2 غرفه در ورودی شبستان مراجعه کنند.
بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، از روز چهارشنبه 16 اردیبهشت ماه آغاز شده و تا شنبه 26 اردیبهشت در مصلی بزرگ تهران ادامه خواهد داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :