آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74517
تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1394 11:14
تعداد بازدید : 2172

کارت هوشمند دانشجویی هم آمد

مراسم رونمایی از کارت هوشمند چند منظوره دانشجویی در دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برگزار شد.

ایرنا- کارت هوشمند چند منظوره دانشجویی که با همکاری دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با باشگاه مخاطبان رسا و بانک سرمایه طراحی و تهیه شده است به عنوان پایلوت در دانشگاه خواجه نصیر به اجرا درآمد و قرار است به ترتیب در دیگر دانشگاه های کشور تسری یابد. 
معاون دانشجویی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در خصوص ویژگی های این کارت هوشمند گفت: دانشجویان با استفاده از این کار می توانند از خدمات تغذیه، خوابگاه، ایاب و ذهاب و حتی به عنوان کارت عابربانک استفاده کنند. 
سیدمحمدرضا خلیلی افزود: دارندگان این کارت هوشمند دانشجویی می توانند از خدمات مترو، اتوبوس های تندروی درون شهری، برخی از سینماها و مراکز فرهنگی طرف قرارداد دانشگاه و باشگاه مخاطبان رسا با تخفیف استفاده کنند. 
وی با بیان این که دانشگاه مبلغ 40 هزار تومان اعتبار اولیه در کارت هوشمند دانشجویی قرار داده است گفت: با تفاهمی که با شهرداری تهران صورت گرفته در صورتی که دانشجویان کارت را تا مبلغ 75 هزار تومان شارژ کنند می توانند به اندازه 150 هزار تومان از خدمات مترو و اتوبوس های تندروی درون شهری استفاده کنند. 
به گفته خلیلی 400 مرکز رفاهی و فرهنگی و ورزشی آماده ارایه خدمات با تخفیف ویژه به دارندگان کارت هوشمند چند منظوره دانشجویی هستند. 
وی یادآور شد: از ابتدای هفته جاری کار باطل کردن کارت های قبلی دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر را آغاز کرده ایم تا کارت های جدید در اختیار آنها قرار دهیم. 
وی ادامه داد: صدور کارت برای دانشجویان دوره های مجازی انجام شده و برای دانشجویان دوره دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی که تعداد آنها به هفت هزار نفر می رسد در دست اقدام است. 
صدور کارت هوشمند چند منظوره دانشجویی برای نخستین بار در نظام آموزش عالی کشور و در راستای هوشمند سازی نظام پول، اداری و دانشگاهی کشور صورت گرفته است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :