آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74402
تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1394 1:21
تعداد بازدید : 946

آخرین مهلت دریافت وام مسکن مهر

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی پایان اردیبهشت ماه را به عنوان آخرین مهلت دریافت تسهیلات ۳۰ میلیونی مسکن مهر توسط سازندگان و انبوه سازان اعلام کرد.

نسیم- احمد اصغری مهرآبادی با بیان اینکه ادارات کل راه و شهرسازی و مدیریت شعب بانک های استانی باید پیگیر پرداخت تسهیلات افزایش یافته مسکن مهر باشند، گفت: از طرف دیگر پیمانکاران باید این موضوع را پیگیری و تسهیلات را دریافت کنند. درخواست ها به دفترخانه ها ارسال شده اما گاهی پرداخت صورت نمی گیرد این در حالی است که با توجه به شروع فصل کاری تاکید می کنیم این تسهیلات باید هر چه سریعتر پرداخت شود.
وی ادامه داد: از طریق بانک به استان ها اعلام شده اگر سازندگانی که در اولویت هستند تا پایان اردیبهشت جاری برای دریافت تسهیلات اقدام نکنند این سهمیه به سایر پروژه ها و اشخاص اختصاص یابد.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی همچنین درباره کندی عملکرد وزارت نیرو در انجام وظایف خود اظهار کرد: آنطور که مسوولان وزارت نیرو اعلام کرده اند دلیل عدم تکمیل خدمات مسکن مهر مرتبط با وزارت نیرو نداشتن اعتبارات است و این موضوع تنها دلیل اعلام شده از سوی آنها است. مسئولان این وزارتخانه تاکید دارند بابت اقداماتی که تاکنون انجام داده نیز حدود ۶۰۰ میلیارد تومان بدهکارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :