آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74389
تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1394 0:57
تعداد بازدید : 1453

ویندوز 10 آخرین سیستم عامل مایکروسافت است

در حالی که مایکروسافت در تلاش برای عرضه نسخه 10 سیستم عامل ویندوز در ماه های آینده است، گفته می شود ممکن است این آخرین نسخه از ویندوز باشد.

خبرگزاری فارس- جری نیکسون یکی از مدیران مایکروسافت به تازگی اعلام کرده است که این شرکت قصد ندارد در آینده نزدیک نسخه تازه ای از ویندوز را عرضه کند و این به معنای آن است که ویندوز 10 پایانی بر عرضه این سیستم عامل خواهد بود.وی افزود که مایکروسافت در تلاش برای آماده سازی ویندوز 10 است و از آنجا که این ویندوز آخرین نسخه از ویندوز است ما هنوز داریم روی آن کار می کنیم.
این به معنی این است که ویندوز 10 به عنوان یک سرویس خدماتی در دسترس قرار گرفته است و برای رفع نیازهای جدید به روز خواهد شد.
 این شرکت همچنین به جای عرضه وصله های به روزسان در اولین سه شنبه هر ماه از این پس عملیات به روزرسانی ویندوز را به صورت 24 ساعته انجام می دهد.
البته کاربران می توانند بسته های به روزرسان را به محض دریافت نصب کنند یا برای نصب آنها در آینده برنامه ریزی کنند. قرار است ویندوز 10 تابستان امسال عرضه شود.این ویندوز به صورتی برنامه ریزی شده است که برای رایانه های شخصی، تبلت ها، گوشی ها، کنسول بازی Xbox One، هدست واقعیت افزوده HoloLens قابل استفاده باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :