آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74358
تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1394 10:52
تعداد بازدید : 1052

6 مشکل عمده ساعت هوشمند اپل

ساعت هوشمند مدت کوتاهی است که روانه بازار شده ولی در همین مدت کم اولین کاربران و کارشناسان مشکلات و اختلالات زیادی را در این ساعت پیدا کرده اند.

ایسنا- در شرایطی که بسیاری ساعت اپل را بهترین و جاه طلبانه ترین ساعت هوشمند تا به امروز معرفی کرده اند اما این ساعت هنوز جای پیشرفت دارد و با مشکلاتی مواجه است که برخی از آنها به این شرح است:
 حافظه کوتاه مدت؛ ساعت اپل قابلیتی دارد که براساس آن آخرین ارتباط با آیفون یا آی پد را در حافظه دارد و کاربر می تواند از همان جا به کار با ساعت ادامه دهد. برخی کاربران در انجمن های سایت اپل گفته اند که این قابلیت در ساعت آنها کار نمی کند.
 شارژدهی نامناسب؛ در پایان ماه آوریل چندین تن از کاربران در توییتر و سایت اپل گزارش دادند که ساعت اپل به درستی شارژ نمی شود به طوری که به شارژر متصل می شود اما شارژ نمی شود.
 بسته نشدن بند ساعت؛ گزارش هایی وجود داشته که اگر بند ساعت را تعویض کنید، دیگر به درستی در دست بسته نمی شود. یکی از کاربران سایت مک ریومر نوشته است این مشکل زمانی که بند اسپورت ساعت را ببندید رخ می دهد و کاربر دیگری گفته که وقتی بند فلزی را استفاده کنید رخ خواهد داد.
 رابط کاربری ضعیف؛ این مورد یکی از شکایاتی است که در اولین بررسی های ساعت اپل مطرح شد. 
کندی پردازنده؛ نیلی پاتل از نشریه ورج درباره این ساعت نوشت: ساعت اپل واقعا عملکرد کندی دارد و این کندی فقط در باز کردن اپلیکیشن ها نیست. ساعت اپل حتی در باز کردن نوتیفیکیشن ها و استخراج اطلاعات مکان یابی از آیفون کند عمل می کند.
 کار نکردن اپلیکیشن های ثالث؛ تاکنون کارشناس درباره کندی عملکرد اپلیکیشن ها روی این ساعت صحبت کرده اند آنها می گویند که عملکرد اپلیکیشن ها در حال حاضر کند و محدود است. 
استیو کواچ از بیزینس اینسایدر نوشت: تاکنون تنها 3500 اپلیکیشن برای این ساعت معرفی شده که بسیار کم است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :