آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74265
تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1394 10:29
تعداد بازدید : 1048

حجم بسته های نوترینو «همراه اول» دو برابر شد

اپراتور اول تلفن همراه کشور، با حفظ بسته های فعلی، از ارایه بسته های اینترنتی جدید نوترینو با ترافیک هدیه معادل ترافیک خریداری شده خبر داد.

فناوران- به منظور ارایه بسته های اینترنتی متنوع و مقرون به صرفه، همراه اول بسته هایی جدید در دو کلاس سرعتی «پایه» و «حرفه ای» در قالب بسته های آلفا و آلفا+ ارایه کرده است که مشترکان می توانند با خرید یکی از بسته های آلفا+، به اندازه حجم ۲ بسته (بسته شبانه روزی+ بسته شبانه) از اینترنت همراه استفاده کنند.
 بسته های آلفا
اپراتور اول با بسته های آلفا، اینترنتی با سرعت پایه و ارزان قیمت در اختیار مشترکان خود قرار داده است. مشترکانی که بنا به دلایلی نمی توانند از خدمات 3G و 4G در منطقه زندگی خود بهره مند شوند، می توانند با حداقل قیمت از بسته های آلفا استفاده کنند. بسته های آلفا از نظر قیمت و حجم همانند بسته های هوشمند GPRS همراه اول بوده که مشخصات آنها در جدولی که در ادامه آمده قابل مشاهده است. این بسته ها برای تمام مشترکان دایمی و اعتباری قابل استفاده است.
 بسته های آلفا+
بسته های آلفا+ که بسته های  حرفه ای نوترینو هستند، با سرعتی بالا، استفاده تخصصی و حرفه ای از اینترنت نسل 3 و 4 را ممکن می سازند. این بسته های متنوع، مناسب افرادی است که از برنامه های صوتی و تصویری اینترنتی استفاده می کنند و یا تمایل به داشتن اینترنتی با سرعت بالا دارند. مشخصات بسته های آلفا+ نیز در جدول آمده است. 
بسته های آلفا+ برای تمام مشترکان دایمی و اعتباری همراه اول قابل استفاده است. برای استفاده از اینترنت پرسرعت، فعالسازی بسته آلفا+ الزامی است. از مهمترین ویژگی ها و مزایای بسته های آلفا+ این است که به همان میزان ترافیک خریداری شده (قابل مصرف در طول شبانه روز)، دارای ترافیک هدیه شبانه هستند (قابل مصرف در بازه زمانی۲ تا ۷ بامداد). برای مثال بسته ماهانه  1GB+ 1GB هدیه شبانه، علاوه بر یک گیگابایت ترافیک خریداری شده، یک گیگابایت نیز ترافیک هدیه دارد که در ساعات شبانه (۲ تا ۷ بامداد) قابل استفاده است که با این احتساب، همراه اول ارزانترین بسته های اینترنت پرسرعت در کشور را ارایه می کند.
 قابلیت رزرو بسته ها خدمتی جدید از همراه اول
در صورتی که هر یک از مشترکان همراه اول بسته فعالی داشته باشد، اگر اقدام به فعالسازی بسته دیگری نماید، بسته جدید برای وی رزرو می شود. به این معنی که پس از پایان بسته فعلی، در هنگام تمدید حجمی یا زمانی، بسته رزرو برای وی فعال خواهد شد. بسته رزرو یک قابلیت جدید است که به مشترک امکان می دهد بسته بعدی خود را از قبل مشخص کند تا تمدید با بسته دلخواه صورت پذیرد.
مهاجرت از بسته های هوشمند فعلی به بسته های جدید آلفا و آلفا+
از روز پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه کلیه مشترکان دایمی و اعتباری همراه اول که دارای بسته هوشمند هستند، تا پایان بسته خود می توانند از آن استفاده کنند. با پایان یافتن بسته، در صورتی که بسته دیگری را رزرو نکرده باشند، تمدید خودکار بسته هوشمند آنها با بسته آلفا مشابه (دارای ترافیک، دوره زمانی و قیمت مشابه ولی با سرعت پایه) انجام خواهد شد. لذا مشترکانی که مایل به استفاده از اینترنت حرفه ای هستند، لازم است قبل از اتمام بسته هوشمند خود، یکی از بسته های آلفا+ را به دلخواه رزرو کنند.
مشترکان علاقمند به بسته های جدید نوترینو می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پورتال اپراتور اول به نشانی  mci.ir 
مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :