fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 74210
  تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1394 11:37
  تعداد بازدید : 1227

  تخفیف های آسیاتک برای دوستداران کتاب

  آسیاتک با حضور فعال در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‎المللی کتاب تهران با تخفیفات ویژه به استقبال بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب امسال می‏رود.

  فناوران- حسین علیمحمدی معاونت کسب و کار شرکت آسیاتک با اعلام حضور در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: امسال با ارایه تخفیفات ویژه برای تمدید مشترکان قدیمی و ثبت‎نام مشترکین جدید از بازدیدکنندگان این دوره از نمایشگاه کتاب دعوت می‏کنیم تا از غرفه‏های آسیاتک در ورودی متروی شهید بهشتی و ورودی راهروی شبستان بازدید کنند.
  علیمحمدی گفت: بازدید کنندگان نمایشگاه کتاب امسال می‎توانند دی اس ال باکس‎های آسیاتک را با 30 درصد تخفیف خریداری کنند. 
  وی در خصوص سرویس a30atech ویژه نمایشگاه کتاب امسال گفت: دراین طرح سرویس 3 ماهه با 8 گیگ سرعت و 4 مگ پهنای باند که از ساعت 4 تا 10 صبح رایگان است را با قیمت 30 هزار تومان در اختیار متقاضیانی که به خانواده بزرگ آسیاتک می‎پیوندند، قرار خواهیم داد.   
  علیمحمدی در ادامه با بیان اینکه طرح گیگ باکس‎های آسیاتک جهت تشویق مردم به استفاده از خدمات ارتباطی و امکان دسترسی به شبکه اینترنت کشور است،گفت: در این طرح، بسته 10 گیگ آسیاتک با 20 درصد تخفیف از 35 هزار تومان به 28 هزار تومان و بسته های 30 گیگ با بیش از 20 درصد تخفیف از 83 هزار تومان به 66 هزار تومان در اختیار متقاضیان خدمات اینترنت پرسرعت+2 ADSL آسیاتک قرار داده خواهد شد.
  معاون کسب و کار شرکت آسیاتک گفت: نمایشگاه بین‎المللی کتاب تهران با 28 دوره برگزاری یکی از معتبرترین نمایشگاه‎های بین المللی در سراسر جهان است که سالانه حضور بیش از ۲۰۰۰ ناشر داخلی و ۷۵۰ ناشر خارجی و بیش از ۵ میلیون نفر بازدیدکننده،  اعتبار فوق‎العاده‎ای به آن بخشیده است. 


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :