آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74115

کارت طرح ترافیک به شبکه شتاب وصل می شود

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک شهرداری تهران از فعال سازی آی.دی کارت های طرح ترافیک در شبکه شتاب از ابتدای خردادماه از طریق بانک شهر خبرداد.

ایسنا- مصطفی قنبرنژاد با تاکید بر اینکه آی.دی کارت های طرح ترافیک سال 94 قابلیت استفاده به عنوان کارت بلیت در شبکه حمل ونقل عمومی و نیز پارکومترها را دارند، گفت: در عین حال این آی.دی کارت ها با فعال سازی از طریق بانک شهر در سیستم شتاب نیز قابل استفاده خواهند بود.
وی تصریح کرد: شهروندان می توانند از اول خردادماه با مراجعه به شعب مختلف بانک شهر و ارایه آی.دی کارت طرح ترافیک و مدارک شناسایی شان شماره حسابی از بانک شهر دریافت کنند که این شماره بر روی آی.دی کارت هایشان درج خواهد شد.
به گفته قنبرنژاد با فعال سازی این کارت ها از طریق بانک شهر، آی دی کارت های طرح ترافیک قابلیت استفاده در سیستم شتاب را مانند یک عابربانک خواهند داشت.
وی به ارسال آی.دی کارت های طرح ترافیک از طریق پست به در منزل شهروندان پرداخت و گفت: با توجه به اینکه تمامی کارت ها از طریق پست ارسال شده است، آن دسته از شهروندانی که هنوز آی.دی کارت های خود را دریافت نکرده اند، با مراجعه به منطقه 15 پستی می توانند آی.دی کارت های خود را تحویل بگیرند. در عین حال در تلاشیم تا با هماهنگی اداره پست مرکزی شهروندان بتوانند در صورت ارجاع آی.دی کارت شان، آن را از طریق اداره پست منطقه محل سکونت شان تحویل بگیرند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :