آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74113
تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1394 10:30
تعداد بازدید : 1509

با گشایش رسمی نخستین فروشگاه مجازی در کشور

فروش اینترنتی صنایع دستی آغاز شد

نخستین فروشگاه مجازی صنایع دستی کشور روز گذشته در تهران گشایش یافت.

فناوران- بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ایران در این مراسم گفت: یکی از سیاست های اصلی سازمان توسعه بازار و توسعه عرضه و فروش صنایع دستی در کشور است که این فروشگاه مجازی نیز به عنوانی اتفاقی بزرگ در این عرصه، در همین راستا راه اندازی شده است.
وی افزود: در حوزه تولید وضعیت خوبی داریم و جزو سه کشور نخست جهانیم. اما در حوزه تجارت صنایع دستی سی ام هستیم و این فاصله بزرگ را باید با ایجاد نظام های گوناگون عرضه و فروش کم کنیم. 
نامور مطلق با بیان این که تقویت بازارهای سنتی یکی از رویکردهای اصلی این سازمان است گفت: در کنار نظام های گوناگون عرضه و فروش باید نسل جدیدی از بازارچه ها را ارایه دهیم و امروز با راه اندازی این فروشگاه مجازی یکی از بهترین آنها راه اندازی شده است.
رضا ناموری فرید مدیر عامل شرکت پرتو کالای ایرانیان که این فروشگاه مجازی را راه اندازی کرده است نیز گفت: فاز نخست فروشگاه دستینه کالا به نشانی
dastinekala.com اکنون گشایش یافته است.
وی افزود: در این فروشگاه با همکاری بیش از صد تولید کننده داخلی، حدود هفت هزار کالا در معرض فروش قرار گرفته و از طریق پست به سراسر کشور عرضه می شود.
ناموری فرید در مورد این که چرا این فروشگاه مجازی را «بزرگ» می خواند گفت: پشتیبانی و انبار بزرگ این شرکت و امکانات مختلف این سایت دلیل این موضوع است.مدیر فروشگاه دستینه کالا گفت: یکی از امکانات این سایت تالار گفت وگوی آنلاین است که در آن نظرات مشتریان جمع آوری شده و به تولیدکنندگان انتقال داده می شود تا سوای ارزش هنری اثر، انتظارات مشتریان نیز در نظر گرفته شود.
وی در مورد فاز دوم این فروشگاه توضیح داد: بیستم خردادماه فروشگاه این شرکت در میلان ایتالیا راه اندازی می شود. ایتالیا را به عنوان دروازه ورود به بازارهای اروپایی درنظر گرفته ایم و امیدواریم با استفاده از انبار ایجاد شده در این کشور، بتوانیم فروش اینترنتی را در سراسر جهان گسترش دهیم.
ناموری مطلق با بیان این که ارسال کالاهای زیر 2 کیلوگرم رایگان خواهد بود گفت: تعریف گروه های خرید، امکان ارایه پیش فاکتور، اختصاص پروموشن های خرید، اختصاص کوپن های تخفیف، امتیاز و پاداش برای خریداران، سرویس گفت وگوی آنلاین و سامانه پیامک از جمله امکانات این فروشگاه مجازی است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :