آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 74006
تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1394 11:33
تعداد بازدید : 678

جذب ایده و طرح برای شرکت در رقابت جهانی نوآوران جوان

علاقه‎مندان به شرکت در رقابت جهانی نوآوران جوان تا پایان 17 اردیبهشت ماه سال جاری فرصت دارند تا نسبت به ثبت ایده و طرح‎های خود اقدام کنند.

فناوران- رقابت جهانی نوآوران جوان همزمان با نمایشگاه تله کام ITU در سال 2015 در بوداپست برگزار خواهد شد. علاقه‎مندان می‎توانند تا 17 اردیبهشت (7 ماه می) سال جاری نسبت به ثبت ایده یا طرح خود با مراجعه به لینک، https:\\idea.itu.int اقدام کنند.
نمایشگاه تله کام 2015 ITU بر کسب و کارهای کوچک و ابتکارهای جدید تمرکز دارد و امسال نیز مانند سال‎های گذشته در حاشیه این مراسم، رقابت جهانی نوآوران جوان برگزار خواهد شد و به موجب آن بهترین ایده‎ها در زمینه کارآفرینی اجتماعی که با استفاده از فناوری به رشد و ارتقای دیگر کارآفرینان کمک کرده‎اند نیز برگزیده و اعلام خواهند شد.
ITU بر این باور است که چنین تلاش‎هایی، کارآفرینان حوزه‎های مختلف را به تسهیم منابع و تشریک مساعی میان کسب وکارهای کوچک تشویق می‎کند. برندگان رقابت جهانی نوآوران جوان، در تله کام جهانی ITU  که 20 تا 23 مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد، شرکت خواهند کرد و از حمایت‎های مالی و یک سال مشاوره مستمر بهره‎مند می‎شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :