آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73865
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1394 11:43
تعداد بازدید : 941

بدون تیتر

دبیر انجمن تولیدکنندگان شیرینی و شکلات گفت: هیچ گونه نظارتی بر واردات شیرینی و شکلات صورت نمی گیرد و بر اساس آمار بدست آمده سالانه گردش مالی قاچاق آدامس 1500 میلیارد تومان است.

  وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، با بیان اینکه جبران افزایش حقوق بازنشستگان در دستور کار وزارتخانه قرار گرفته است، گفت: در دو سال اخیر فاصله دستمزد کارگران با تورم 21 درصد کاهش پیدا کرده است.
  ایران در سال گذشته بیشترین تراز تجاری مثبت را با عراق و با رقم بالغ بر 6 میلیارد و 123 میلیون دلار و کمترین تراز تجاری را با امارات متحده عربی و با رقم منفی هشت میلیارد و 232 میلیون دلار داشته است.
  رییس انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغداران گوشتی ایران از افت مجدد قیمت هرکیلوگرم مرغ به 4700 تومان در میدان بهمن خبر داد و گفت: کاهش تقاضا و افت قیمت موجب افزایش وزن مرغ به بالای 4 کیلوگرم در واحدهای تولیدی شده است.
  بنا به اعلام فایننشیال تایمز، تقویت ارزش دلار آمریکا در بازارهای جهانی، ضرر ۲۰ میلیارد دلاری شرکت‎های بزرگ این کشور را در تجارت خارجی در سه ماهه ابتدایی سال جاری در پی داشته است.
  مدیرعامل ایران خودرو با تاکید بر اینکه سفرش به فرانسه «مخفیانه» نبوده است، در تشریح جزئیات مذاکره با مقامات ارشد پژو گفت: اطمینان می دهیم منافع ملی در قرارداد با این خودروساز فرانسوی رعایت شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :