آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73851
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1394 11:7
تعداد بازدید : 1491

راهکار جدید کسپرسکی برای مدیریت رمز عبور

کسپرسکی نسخه جدید ابزار مدیریت کلمه عبور با نام Kaspersky Password Manager (KPM) را ارایه کرده که با استفاده از آن اطلاعات کاربر در دستگاه های مختلف تحت ویندوز، مک، آندرویید یا آیفون و آی پد برای وی به صورت هم زمان، هماهنگ و قابل دسترس می شود و کاربر با کلمه عبوری که برای این نرم افزار انتخاب کرده از طریق هر کدام از این دستگاه ها و در هر مکانی که باشد به آخرین اطلاعات محرمانه و کلمات عبور خود دسترسی داشته باشد.

فناوران- شرکت ایدکو نماینده آنلاین محصولات کسپرسکی اعلام کرد که این ابزار با ذخیره ایمن تمامی کلمات عبور مورد استفاده کاربر برای وب سایت ها، اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی، آنها را برای وی در تمامی دستگاه های مختلف قابل دسترسی می کند تا ایمن تر و البته ساده تر از قبل به این اطلاعات و وب سایت ها و برنامه های مربوطه دسترسی داشته باشد. 
این ابزار در نسخه آزمایشی یا رایگان خود به کاربران اجازه می دهد تا ۱۵ کلمه عبور از حساب های وب یا اپلیکیشن های مختلف و همچنین یک کارت شناسایی شامل لیست اطلاعات کامل اعم از نام، آدرس، تاریخ تولد و ... را تعریف و ذخیره کند تا هنگام تکمیل فرم های اطلاعات در صفحات خرید یا فرم های ثبت نام اینترنتی روی ویندوز یا مک آنها را به صورت خودکار وارد کند. با خرید نسخه اصلی، کاربر می تواند تا بی نهایت کلمه عبور و اطلاعات شناسایی را در این ابزار تعریف کرده و از دستگاه های مختلف به آن ها دسترسی داشته باشد. 
نرم افزار امنیتی مدیریت کلمه عبور کسپرسکی تمامی کلمات عبور همچنین اطلاعات شخصی و هویتی کاربر را به شکلی ایمن کدگذاری و ذخیره می کند تا از اطلاعات در مقابل حملات سایبری یا سودجویی مجرمان سایبری محافظت شده و تمامی این اطلاعات محرمانه و کلمات عبور تنها از طریق یک پسورد یا کلمه عبور اصلی تنها برای کاربر قابل دسترس باشد. 
KPM ابزاری نیز در اختیار کاربر قرار می دهد که به صورت خودکار قوی ترین و مطمئن ترین کلمات عبور را می سازد که به کارگیری آنها کلمات عبور کاربر را از گزند حملات ساده یا حتی حملات brute-force مصون می دارد. 
همچنین کاربر با ساختن یک حساب کاربری، My Kaspersky، به یک پورتال تحت وب دسترسی خواهد داشت که علاوه بر همگام یا هماهنگ سازی ساده تر کلمات عبور وی روی دستگاه های مختلف این امکان را می دهد تا به سادگی امنیت دستگاه های خود را از طریق وب بررسی و مدیریت کند. او با این حساب (دسترسی از طریق نشانی center.kaspersky.com  )  کاربر می تواند وضعیت محصولات امنیتی کسپرسکی را در محیط وب بر روی دستگاه های مختلف خود مشاهده، بررسی و حتی کلیدهای فعال سازی محصولات را از طریق این پنل مدیریت کند.  علاقه مندان به مشاهده و به کارگیری امکانات این راهکار امنیت اطلاعات می توانند نسخه آزمایشی یک ماهه و کامل این نرم افزار را از نشانی www.irkaspersky.com/trial/kaspersky-cloud-password-manager یا سایت اینترنتی نمایندگان رسمی کسپرسکی آنلاین به صورت رایگان دانلود کنند.  


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :