آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 73848
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1394 11:2
تعداد بازدید : 968

تخفیف رومینگ همراه اول به مسافران عراق

در ادامه طرح های تخفیفی رومینگ بین الملل، همراه اول از ارایه تخفیف ویژه به مناسبت میلاد با سعادت امام علی (ع) و روز پدر در کشور عراق خبر داد.

فناوران- به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همزمان با میلاد با سعادت امیرالمومنین علی (ع) و روز پدر، تعرفه مکالمات و ارسال پیامک در کشور عراق کاهش یافت که این تخفیف تا پایان ماه مبارک رمضان سال جاری ادامه دارد.
در این طرح که در ادامه طرح های تخفیفی رومینگ بین الملل همراه اول ارایه شده است، مکالمات دریافتی، داخلی و با ایران و همچنین پیامک های ارسالی شامل تخفیف شده است.
بر اساس این گزارش در این طرح، تعرفه مکالمات دریافتی، داخلی و با ایران به ازای هر دقیقه ۱۰۰۰ تومان و تعرفه ارسال پیامک ۵۰۰ تومان و دریافت پیامک در کشور عراق رایگان 
خواهد بود.
هم اکنون همراه اول با انعقاد قراردادهایی، به مشترکین خود در ۹ کشور عراق، عربستان، امارات، ترکیه، افغانستان، آذربایجان، قزاقستان، نروژ و سوئد تخفیفات ویژه رومینگ بین الملل ارائه می دهد. رومینگ بین الملل همراه اول از طریق ۲۶۸ اپراتور در ۱۱۲ کشور قابل استفاده است. 
همراه اولی ها می توانند جهت دریافت اطلاعات تعرفه ای رومینگ بین الملل به پورتال این اپراتور به نشانی mci.ir مراجعه و یا نام کشور مورد نظر را به شماره ۸۰۷۰ پیامک کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :